Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gang plank

Recommended Posts

Siemanko,

Mam maly problem z automatami delikatnie przypalone koncowki najpierw opisze co jest w glebie i warunki i ponizej zalaczam zdjecia.

Dzien 31 (ale nie mam pewnosci)
Biobizz light z dodatkami:
Fish blood and bone NPK 3-9-3 (bardzo dlugi czas absorbcji)
Bonemeal 
3-15-0 (bardzo dlugi czas absorbcji)
Zwapnione wodorosty 
Wulkaniczna skala
Odrobina siarczanu potasu
Worm Castings nie wiem czy tlumacze dobrze ale to szczatki roslin przetrawione przez dzdzownice 
Mikoryza 
karmazyt na dnie i do tego karmazyt w 3/4 powyzsza mieszanka znajduje sie w dolnej czesci donicy wymieszana gora 1/3 oddzielona cienka warstwa karmazytu jest czystym biobizem light.
Donice 11L

Oswietlenie + namiot:
Namiot o rozmiarze 60x70 - 0.42 m2
Upchniete 9 roslin
Led 4 panele po 300w sztuka razem 1200w
Wiatrak o ciagu 760m3
Temperatura 20-28C

Kwiatki podlewam:
Kranowka z PH 5.7-6.4 + koncentrat z wodorostow + teraz Plant magic old timer bloom 3-5-4(wczesniej Plant magic old timer grow5-3-3)
W sumie bloomem dopiero podlalem raz wczesniej prawie zawsze powyzsza kombinacja z grow.
W tej chwili podlewam kwiatki czysta woda z koncentratem zwodorostow do tego czarna czysta naturalna melasa bo doszedlem do wniosku ze moze przesadzilem z ta mieszanka i gdy korzenie dotarly to zaczelo je lekko palic a moze to niedobor K?

PS: Zdjecia robione telefonem wiec jak bedzie trzeba to sie lustrzanke wyciagnie i podesle lepszej jakosci. 

Goraco pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi ktorzy zdecyduja sie pomoc.

 

IMG_20200502_171533[1].jpg

IMG_20200502_171516[1].jpg

IMG_20200502_171511[1].jpg

Edytowane przez gang plank
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+