Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com

antek72

User
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  pisanie stron

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @kamfra567 sądzę, że wejdzie chyba więcej roślinek, jak nie wybaczają błędów to jeszcze większe wyzywanie, trzeba się starać
 2. Bo mam także możliwość samemu zbudowania stelażu, założenia folii czarno-białej 125mu, która nawet mam.. to w sumie mógłbym tutaj oszczędzić kilka stówek i przeznaczyć na coś innego.. co myślicie?
 3. Chciałbym już coś zacząć kompletować, wybierając namiot kierować się tak faktycznie jakością, czy może można zaoszczędzić na namiecie wybierając taki za 400-500 czy lepiej dać te kilka stówek więcej za lepszy materiał, czy też konstrukcje?
 4. @Vito jak jebnie, to szczena leży. Wydaje mi się, że trzeba lecieć na Twoich radach, bo wiedza to wiedza. Małymi kroczkami chyba osiągniemy sukces.. Teraz powiedźcie jak to zrobić z rachunkami za prąd, bo obecnie jebło około 900zł za 3mc (bez żadnego growa). Kiedy robi się w miarę podejrzane coś?
 5. Nic nie staje mi na przeszkodzie, aby budować samemu.. w sumie bardziej się będę cieszyć z własnego.. Cały strych mam otwarty, jest tylko jedna ścianka działowa, która jest całkiem zamknięta, da się przejść do drugiego strychu przez malutkie okienko, a tam brak dostępu do kominu (około 12m2). Mam jeszcze opcje nad swoim domem na strychu, który także nie jest używany, ale tam jest ocieplone, nowy dach, na podłoga wełna, dostęp do kominu. Budować samemu namiot, czy lecieć w gotowy. Myślałem nad zrobieniem stelażu z łat dachowych.. Mam bardzo wolną rękę, jeśli chodzi o konstrukcje.
 6. Kłaniam się wszystkim, od kilku dni miksuje myśli w głowie, ten growbox, a moze inne miejsce.. ? Więc lokalizacja, gdzie celowo ma stać growbox to jest typowy stary dom, a dokładniej strych, który nie jest ocieplony, jedynie jest stara poniemiecka dachówka. Dom jest używany do pomieszczeń gospodarczych. Zastanawiam się jak to będzie, kiedy postawie tam gotowy growbox, i jak to będzie wyglądać kiedy będzie tam oświetlenie HPS, a jak kiedy LEDy. Jak będą wyglądać temperatury, różnica temperatur jest około 5 stopni w pomieszczeniu a dwór. ? a) moje pytania, to czy od razu na wstępie pchać się w HPS, aby już lekko podniósł temperaturę? b) czy może jednak, skoro mam możliwości, brać jakiegoś COBa, ale zbudować mu ocieplenie dodatkowe wełna/styropian? c) czy skoro już warto LED, to jak zrobienie dobre ocieplenie, to jakiś termowentylator? d) jak tak, to czy koszta prądu z ten termowentylator będą korzystniejsze od HPS? Od czego tutaj może by zacząć? W planach zakup gotowego zestawu growboxa, chciałbym zmiesić się około dwójeczce. ????
 7. Kłaniam się, trzy sztuki już zaczynają fajnie. Ogólnie wszystkie czuć, ale jedna, która została wykopana z ogródku babci (serio, ja w tym nie maczałem palców), już kwitnie lecz nic a nic nie czuć jej, czy to jakaś przemysłówka czy coś? Co polecacie lać tym co już kwitną, aby liczyć na cięższe zbiory?
 8. szczęka leży na podłodze i nie wstaje.. gratulacje !
 9. To w sumie zamówię co wyżej proponujecie, zostały mi takie rodzynki to warto zadbać:D
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+