Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer

Alum89

User
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. I pomyśleć, że chciałem je wyrzucić bo nie wyglądało to żeby coś z tego było... 🙂
 2. Pomidorek ja moje ściąłem jakiejś 3 tygodnie temu. Potrzymałem do mlecznych trichomów. Jestem mega zadowolony. 3 panny wszystkie auto. Gorilla glue donica kolo 30 litrów plus minus. Zasadzona na koniec Kwietnia poczatek maja, wynik 46 gramów i słoik malych topów których bie ważyłem. Dark jack sadzenie te same donica ta sama wynik 45 gramów i słoik malych topów bez ważenia. Dark jack sadzenie te same, donica około 10 litrów, wynik 26 gramów i male topki do zrzutki do słoików. Byłoby wiecej ale mniejszą połowę szczyta trzeba było wyrzucić, pleśń. Z relacji innych słyszałe
 3. Witam wszystkich. Czy ktoś z was próbował snusa?? :) Mam pytanie dotyczace tej sprawy. Otóż robię wlasny tytoń do żucia, z tym że wychodzi on dużo slabszy niż oryginalny. Moje pytanie brzmi czy nie wiecie z jakiego tytoniu jest snus robiony, albo w jaki sposób wzmocnić tyton aby byl mocniejszy?? Pozdrawiam.
 4. Dziękuję bardzo :) mam jeszcze pytanie dotyczące dolnych topów. Nie sa jeszcze tak dojrzałe jak te na górze, ale gdzieś czytałem ze curring pomoże im dojrzeć. Jak to naprawdę wygląda?
 5. Witam wszystkich miłośników zieleni 🙂 mam pytanie. Sprawdzałem wczoraj moje rośliny, głównie topy. Nie chcący przy sprawdzaniu urwalem troche kwiata. Nie wyrzucilem tylko grzecznie spróbowałem 🙂 powiedzmy ze jestem mega zadowolony, ale nie wiem jak wyglądają trichomy. I pytanie jest takie czy ja moge takie rośliny juz ścinać? Czy nie stracą na mocy jak je teraz zetnę?
 6. Całe ognisko czyli calego topa? Czy po kolei lecieć i wyrywać tylko punktowo?
 7. Witam.wiem ze jestem natrętny, ale za niedługo przyjdzie wyczekiwany moment scinania roślinek, a ja mam podejrzenia co do plesni. Spójrzcie i oceńcie sami. Na jedny zdjeciu taka brazowa kulecza, a na drugim troche jesniejsza ale nie wiem czy to dopiero nie początek plesni. Pozdrawiam
 8. Witam wszystkich. Jako że jestem zdolny facet, udało mi sie po raz kolejny przenawozić rośliny(przynajmniej mi sie tak wydaje). Czy jest możliwe ze przenawoziłem je dolomitem?? Używam jeszcze planton k. Jak myślicie czego jest to przyczyną?? Pozdrawiam.
 9. Aha dodam, że roślinka to gorilla glue.
 10. Nowe zdjęcia. Wole poradzić sie kogoś doświadczonego. Jak teraz to wedlug was wygląda? Aha można np ściąć część kwiatów a resztę pozostawić aby dojrzała? Pozdrawiam
 11. Tak myślałem. Plus minus ile to potrzymać jeszcze? Jaki sygnał zauważyć do ścinania? Troche czytałem na ten temat ale moze macie jakiejś sprawdzone sposoby?
 12. Wiram wszystkich. Jak myślicie kiedy według was ściąć roślinkę? Dodam że kwiaty dają mocny zapach i sa bardzo lepkie. Poniżej zdjęcia :
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+