Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co to za odmiana czy to automat czy foto?


blueone

Recommended Posts

https://www.hemp.pl/produkt/bb-trypack-indoor tu masz ziom najtansze chyba nawozy bedziesz mial na przyszlosc

do tegoo kwiatki kwitna 70 do 90 dni masz slabe lampy wiec mozesz eksperymentowac po 70 dnich bedziesz mial odpowiedz czy miales slabe lampy czy nie

nie obrywaj lepiej niczego niech sobie rosnie

rachunek przy twoich lampach to pewnie bedzie malo ale czas eksperymentu 70 do 90 dni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokoncz na tym co masz ja sie na lampach nie znam

nawozy kupuj dobre

 szybciej nic nie bedzie trzeba swiecic, poprostu poswiecisz mocniejszym swiatlem wieksze kwiaty osiagniesz

edit: napisales na poczatku ze 2 tygodnie temu przelaczyles na 12/12 czasami przejscie z wegetacji na kwitnienie trwa 13 dni nawet u ciebie juz kwitna czyli jest dobrze 

edit2: Cree CXB3590 na takim ledzie sobie kup na przyszlosc z aliexpress lampe miedzy 200 a 300 zl kosztuje musisz poszukac sa gotowe do kupienia tylkoo podlaczasz i na tym napewno cos wyrosnie

powoodzenia ziom

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Generalnie to możesz podlewać tym co podlewasz... nie widać na zdjęciu żeby jej czegoś brakowało... ewentualnie mogę się mylić, ale popalone końcówki na liściach? to raczej przenawożenie... to dlatego że dodajesz ten nawóz codzinnie (powinieneś jedno podlanie woda drugie z nawozem i lepiej lać więcej, a co parę dni)... ale tak czy siak o ile przełączyłeś ją dopiero 2 tygodnie temu na flo to wygląda naprawdę fajnie... 😄 teraz już za późno ale jakbyś przetrzymał ją jeszcze miesiąc na weg i wystawił na outa to wyrosłoby coś pięknego hah 😉 a wracając to tematu to tak masz za mało światła... ja bym coś dorzucił... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+