Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W x3 Green-O-Matic


Recommended Posts

To zanim zamkniecie to dodam od siebie. Ja na okolo dwa razy wieksza powierzchnie tzn 90x50 jak dobrze pamietam to cfl-ke mam 375 W z czego 125W na weg barwa a 250W na flo i i tak jest za malo. Te Cfl sa jedynie dlatego dobre ze sa tanie jako "lampy" i cos tam zawsze wyrosnie, ale to tylko cos tam.Mi sie najwiecej udalo cos okolo 30 gram z krzaka, nie wazne czy mialem 3 czy 6 plantow w środku i niewazne czy robilem lst topping czy bez niczego. Tylko ze nie scinalem po 50 dniach flo a po 70-80 jak dotrwaly 😂 I tak jak ktos wyzej napisal. Za duzo azotu, wedlug mnie najlepiej tak 1/5 moze 1/4 planowanego czasu kwitnienia dawac cos z azotem, a pozniej juz sam potas fosfor i cal mag 😉 Wtedy przy scince nie masz czarnych lisci a zolte a topy wygladaja spoko, zbite i wgl. Tak na prawde na takiej zarowce w takim boxie to okolo 100 dni kwitnienia zeby wagowo jako tako to wychodzilo i zeby nie wygladaly te topki jak popcorn. Pomijajac fakt ze przy cfl  to jedynie w gre wchodzi lst ewentualnie siatka, no chyba ze ktos zostawia same szczyty to wtedy moga i dwa metry rosnac inaczej to sie mija z celem. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U m ie same bursztyny były wiec scialem nie widzialem sensu dalej ja trzymac i cbd robic, na moim 1 grow bylo lepiej tym razem nie wyszlo za dobrze tylko z jednej roaliny mialem boby teszta się popsuła, trzeba leciec dalej

Edytowane przez Creso
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.05.2020 o 21:25, happilydisordered napisał:

Jak ktoś nie chce być providerem, tylko robi dla siebie to dobre i 125W CFL... Po co się pakować w LEDy za parę stów.

Po to zeby nie zbierac np po 15-30 a po 50-100 gram z krzaka. Chyba ze sie pali blanta na miesiąc albo bieda w kraju to co innego 😎

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+