Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi CBD


gigit

Recommended Posts

Orientuje się ktoś jak wygląda uprawa konopi o dopuszczalnej zawartości THC , tzn CBD, dokładnie indor? Chodzi mi głównie o prawo, czy jest to dozwolone, skoro obrót jest legalny. Czyli co.. Mogę mieć cały pokój obsadzony takimi pannami? Rozumiem, że w razie nalotu, biorą próbki i po problemie..? Czy jak to wygląda w tym chorym na poMagdalenkowy nowotwór kraju? Pytam poważnie... Nie jestem na bieżąco z prawem w pl 

Edytowane przez gigit
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

masz na mysli te polskie przemyslowki w stylu: beniko, tigra itd albo ich zagraniczne np francuskie, wegierskie itd odpowiedniki ???? na sie sie dostaje pozwolenie tylko na outdor liczony w hektarach xD  no bo innych o zadeklarowanej wartosci thc ponizej 0.2% to tak naprawde z tego co mi wiadomo nie ma xDDDDD

Edytowane przez Minimaxi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, Minimaxi napisał:

masz na mysli te polskie przemyslowki w stylu: beniko, tigra itd albo ich zagraniczne np francuskie, wegierskie itd odpowiedniki ???? na sie sie dostaje pozwolenie tylko na outdor liczony w hektarach xD  no bo innych o zadeklarowanej wartosci thc ponizej 0.2% to tak naprawde z tego co mi wiadomo nie ma xDDDDD

co za idioci rządzą tym krajem, a jeszcze więksi ich wybierają.... czytałem trochę i uwierzyć nie mogę ... można kupić nie można uprawiać w domu... faktycznie masz racje jak już to uprawy outdor z jakimiś durnymi pozwoleniami .... pierdolony socjalizm. skoro ma poniżej 0.2% thc i jest dopuszczone do obrotu to po kiego jeszcze jakieś pozwolenia i zakazy.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Niestety thc nie legalne można za to siejke siać

Cytat

Zezwolenie na uprawę konopi włóknistych

Planujesz uprawę konopi włóknistych? Poniżej dowiesz się kto, gdzie i pod jakimi warunkami może uprawiać konopie włókniste.

Jak załatwić sprawę

Sprawę można załatwić:

  • podczas wizyty w urzędzie
  • listownie
 

Co powinieneś wiedzieć i kto może skorzystać z usługi

Czy mogę legalnie uprawiać konopie

W Polsce można uprawiać konopie włókniste wyłącznie na potrzeby przemysłu włókienniczego, chemicznego, celulozowo-papierniczego, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, materiałów budowlanych oraz nasiennictwa. Uprawa innych konopi jest zabroniona!

Kto może uprawiać konopie włókniste

O zezwolenie na uprawę konopi włóknistych możesz wystąpić jeśli jesteś:

  • przedsiębiorcą,
  • osobą fizyczną (rolnikiem).

Warunkiem, który musisz spełnić jest niekaralność za przestępstwa lub wykroczenia, o których mowa w art. 63, 64 lub 65 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii. Czyli nie możesz być karany za:

  • nielegalną uprawę maku, konopi lub krzewu koki,
  • nielegalną uprawę maku niskomorfinowego lub konopi włóknistych,
  • zabór w celu przywłaszczenia lub kradzież z włamaniem środków odurzających, substancji psychotropowych, nowych substancji psychoaktywnych, mleczka lub słomy makowej.

Warunki wydania zezwolenia i prowadzenia uprawy

Sprawdź jakie warunki prowadzenia upraw konopi włóknistych obowiązują na terenie, gdzie planujesz uprawę. Uchwała sejmiku województwa reguluje np. ogólną powierzchnię przeznaczoną corocznie pod uprawy i ich rejonizację.

Uprawę konopi włóknistych możesz prowadzić tylko:

  • na określonej powierzchni, w wyznaczonych rejonach, na podstawie zezwolenia na uprawę, przy zastosowaniu materiału siewnego kategorii elitarny albo kategorii kwalifikowany;
  • jeżeli posiadasz umowę kontraktacji, zawartą z podmiotem posiadającym zezwolenie marszałka województwa na prowadzenie działalności w zakresie skupu konopi włóknistych.

Jeśli planujesz przetwarzać konopie włókniste z własnej uprawy we własnym zakresie na potrzeby przemysłu włókienniczego, chemicznego, celulozowo-papierniczego, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, materiałów budowlanych lub nasiennictwa – to złóż odpowiednie zobowiązanie do marszałka województwa właściwego dla miejsca położenia uprawy, w terminie do 14 dni po ich wysianiu.

Kiedy powinieneś załatwić sprawę

Przed rozpoczęciem uprawy.

Gdzie załatwisz sprawę

Usługę można zrealizować w:

  • urzędy miast lub gmin
  • miasta na prawach powiatu

  źródło - www.biznes.gov.pl

 

Edytowane przez Iskra
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 21.12.2019 o 11:39, gigit napisał:

co za idioci rządzą tym krajem, a jeszcze więksi ich wybierają.... czytałem trochę i uwierzyć nie mogę ... można kupić nie można uprawiać w domu... faktycznie masz racje jak już to uprawy outdor z jakimiś durnymi pozwoleniami .... pierdolony socjalizm. skoro ma poniżej 0.2% thc i jest dopuszczone do obrotu to po kiego jeszcze jakieś pozwolenia i zakazy.  

To nie idioci, to wyrachowani Żydzi Chazarscy ze swoimi poplecznikami Syjonistami. W oslupienie wprowadza nas dopiero po wdrożeniu nowej technologii na która tak wszyscy młodzi ludzie czekają. Polacy to dinozaury jeśli chodzi o znajomość nowoczesnych technologi [jesteśmy tylko konsumentami ]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+