Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Marcin-1983

Recommended Posts

Postaraj się bardziej ją poodsłaniać, tylko uwazaj zeby się nie złamała. Co do flo to poczekaj niech pozbiera sie po lst i niech odrosty wystrzelą na równi. Jak teraz włączysz to te co są wieksze wystrzelą w góre a te małe po prostu nic ci nie dadzą, zrób tak żeby te małe i większe odrosty były mniej wiecej na tym samym poziomie bo w innym razie zasłonisz część pędów i nie bedą sie rozwijać tak jak powinny. Po to własnie jest LST żeby doświetlić wszystkie pędy i ujednolicić gałązki a nie tak jak w oryginale jeden szczyt główny i reszta mniejsza...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w 5 postach jest napisane o kwitnieniu 🙂 CHCESZ TO PRZEŁĄCZ, IM DŁUŻEJ POCZEKASZ Z WEGIEM TYM WIĘKSZE BĘDĄ PLONY !

Co do odżywki nie zmieni nic jeśli nie przełączysz światła, to jest odmiana fotoperiodyczna czyli reagująca na ilość światła na dobe. Zacznie kwitnąć dopiero kiedy dasz 12/12 i to też nie od razu bo okres indukcji może potrwać od kilku dni do miesiąca nawet. Ja raz czekałem od zajebania ale się doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 20.11.2019 o 09:54, Endrju Grower napisał:

Przeważnie,

Po to robisz FIM czy toping, żeby wyrównać go z innymi 

A ja myślałem że fim i toping robi się po to zeby roślina pchała wszystkie składniki w górę. Wycinasz stożek wzrostu(ranisz roślinę) ona chce się „sama naprawić"(jak skaleczenie u człowieka) dlatego pcha wszystkie składniki ku górze miejsce cięcia się goi zrasta a poniższe partie korzystają na zwiększonym transporcie składników odżywczych ale mogę się mylić jestem tylko człowiekiem

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+