Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

SMOKE REPORT Medyczna Marihuana 0,2% THC - Amnesia Haze


Ambasadorka

Recommended Posts

:lisc:Witam Serdecznie :lisc:

SMOKE REPORT Z Medycznej marihuany z poziomem THC 0,2% 

:toptop:AMNESIA HAZE :toptop:

Moją medyczną marihuanę mam od sklepu /admin - link wygasł/

Chciałam na samym wstępie napisać iż jestem bardzo miłe zaskoczona dzialaniem tego suszu.

Wbrew opiniom konopie siewne - te które są wyselekcjonowane, uprawiane w poprawnych dla nich warunkach nie przypominają potocznie zwanego "siana". A piękne topki suszu konopnego.

large.marihuanaCBDsusz.jpg

Susz jest bardzo ładny - jak widać na fotografii.

large.marihuanaCBD.jpg

Susz sprawdziłam pod mikroskopem w celu sprawdzenia dojrzałości konopi - za to stawiam piątkę ! Trichomy mleczne/Mleczno przezroczyste w niektórych miejscach.

Susz testowaliśmy w dwóch formach - Vaporizator oraz klasyczny Joint bez domieszki tytoniu.


large.marihuanaCBDvaporyzacja.jpg
 

Zapach suszu bardzo przyjemny. Zapach suszu palonego bardzo przyjemny.

Moja opinia na temat tego suszu jest bardzo pozytywna, tak jak w opisie na stronie, ma ono działanie relaksacyjne, z lekką nutą odrętwienia, jest bardzo przyjemne w smaku - z vaporizatora, z jointa w zależności od użytych bibułek może lekko podgryzać w gardło. Czas działania to ok. 2 godziny.

Jestem zwolennikiem inhalacji, więc paliłam ten susz z vaporizera, Vito z jointa. Obydwoje byliśmy zadowoleni z działania.



Można się mile zaskoczyć ?
Co tu dużo pisać, warto testować, ja z chęcią przetestuje jeszcze inne odmiany.

Nie są to dopalacze ! Pragnę to podkreślić, jest to w 100% medyczna marihuana

 

Ilość CBD w suszu zależy od jej odmiany.


Jest możliwość wysyłki na paczkomat, paczka jest fajnie opakowana, Dyskretna.

Proszę tu zdjęcia paczki.

large.marihuanaCBDopakowanie.jpg

 

AMNESIA HAZE

:lisc:P O L E C A M :lisc:

P O Z D R A W I A M

:lisc:

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tylko dlaczego nie napisza na tej stronie po ludzku, że to susz cbd z thc poniżej 0,2. Tekstami w stylu "zawiera medyczne thc dopusczone w unii europejskiej." jedyne co mi sugeruje, ze to jakies dopalacze sa. Jest coraz wiekszy hajp na cbd i nie rozumiem skad sie bierze takie granie w kotka i myszke. Zamiast celowac z oferta w normalnych doroslych ludzi, wyglada to na szukanie jelenia wsrod gimbow.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, Rysiu napisał:

Jakoś bym sięjednak noe odważył zamówić do pl.

wysyłka jest z PL wiec nie idzie to przez granicę.

 

Ja poszukuje odmian o niskim THC, na początku szukaliśmy z THC poniżej 8%, ta odmianka jest dla mnie ok, ale mogłaby być jeszcze mniej działająca na zmiany percepcji.

Ogólnie dla mnie konopie stały się mocne, a susz z powyżej 16% THC zbyt mocny. Być może to zmiana mojej diety poskutkowała że tak mocno na mnie działają konopie.

Do medycznej marihuany z CBD a niskim Thc długi czas podchodziłam, ponieważ miałam okazję palić odmiany CBD z Dutch Passion, i one były dla mnie równie mocne.

Gdy spróbowałam właśnie tego suszu, doszłam do wniosku że jest to dla mnie w sam raz. Jedynie mogę pomarudzić że nie Bio.

2 minuty temu, Judaista napisał:

Tylko dlaczego nie napisza na tej stronie po ludzku, że to susz cbd z thc poniżej 0,2. Tekstami w stylu "zawiera medyczne thc dopusczone w unii europejskiej." jedyne co mi sugeruje, ze to jakies dopalacze sa. Jest coraz wiekszy hajp na cbd i nie rozumiem skad sie bierze takie granie w kotka i myszke. Zamiast celowac z oferta w normalnych doroslych ludzi, wyglada to na szukanie jelenia wsrod gimbow.

Coś w tym jest, trochę chaotycznie. A po całych aferach z dopalaczami -- ludzie nie są ufni.

Młodzi teraz ćpają mocniejsze rzeczy niż trawka, a co mówić trawka która nie uwala jak normalna. Takie sugestie w sumie można podesłać do sklepu, być może zmienią swoje opisy na bardziej rzetelne i czytelne. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Siema, miałem do czynienia z odmianami 0,2 THC i wysokim CBD - Northern Light i Mango Cookies od CBD Remedium (gorąco polecam) z uprawy organicznej. Super zapach i smak (szczególnie mangowe ciasteczko) inhalacja z wapka całkiem ciekawe doświadczenie, efekt pozytywny wpływ na dobry humor natychmiastowy banan na twarzy, człowiek czuje się jak mydlanej bańce. Działanie ok 1-2h, jeśli ma ktoś ciężką banie po zwykłych odmianach powinien spróbować.

Ciekawią mnie odmiany THC:CBD 1:1 mają przeważnie po 5-10%, jak z fazą ktoś się podzieli spostrzeżeniami ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+