Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Początek przygody


Benyn

Recommended Posts

"Ogólnie to fajnie wydaje się czyjeś pieniądze..."

"Z GrowShopu weź namiot i filtr. Resztę kupisz w markecie budowlanym za mniejsze pieniądze. "???????????

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mój growlog? Człowieku. Pierwszy growlog, trzeci indor ogólnie i rosliny w 5 dniu no faktycznie jest po czym oceniac ? Może poczekaj chociaż do początku flo z oceną zeby zobaczyc trening chociaż i ogolnie jak weg pójdzie (pierwszy raz w namiocie na lampie na flo od poczatku) co by nie powiedzieć do końca ;) Choć by nawet i to jest hipokryzja ;] Jak dalej nie wiesz o co chodzi to poszukaj w Google przykładów hipokryzji ;] Skończyłem dyskusję z kimś kto nie wie czym jest i że w konsekwencji jest hipokryta ;] PS. Faceta poznaje sie po tym jak kończy nie jak zaczyna ;] Ale rozumiem że Ty od początku samouk nigdy wcześniej nie robiłeś growlogow i nie pisałeś na różnych forach o pomoc itd. No ku**a po prostu Einstein. Wszystko od razu wiedział. Co do rad. Cóż. Nie widzę zbytnio różnicy między twoimi a moimi poza tym że ty narzekasz na halasliwy wiatrak i "marudna" żonke. Mimo że nic nie wspominał kolega o halasie. No ale co ja tam mogę wiedziec  Bajo. I nie ciągnij tego dalej bo nie jestem tu żeby się wkurwiac z powodu jakiegoś czlowieczka który jak tam przejrzałem posty to sam nie "poradzi", który pewnie bez fotorelacji nigdy by sam nie ukończył uprawy, który "drwi" z porad innych osób mimo że innych nie ma poza plakaniem że za głośny wiatrak i marudna zonka jeśli o konopie chodzi. Stary jesteś największym hipokryta jakiego ten kraj widział a więc daruj sobie te swoje docinki bo jak chcesz to możemy sobie docinac, ale dobrze się to nie skończy tak więc masz i przemyśl. Bajoooo.... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Benyn napisał:

A ile u takiego Purple Afghan Kush trwa faza weg? W sezonach mówicie że to zależne od nas ale no jakieś widełki muszą być, prawda? I jaki sprawdzony sklep polecacie? 

Sezona możesz wegować ile chcesz. Jak będziesz usatysfakcjonowany z rozmiaru rośliny, przełączasz światło na kwitnienie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+