Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Świetlówki Energooszczędne 72w AK482 auto


Cylapu

Recommended Posts

Miała za sucho. Przeplukalem ją i liscie się podniosły. Ta ziemia mi się nie podoba. Nastepnym razem kupie porządna ziemie xd.  teraz będę diagnozował i nadrabiał deficyty. Myślę że może to być wina potasu ale nie jestem pewien. Jak się robi ten wywar z banankow co jest czesto stosowany w różnych growlogach? 

Edytowane przez Cylapu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomoże mi ktoś z diagnozą. Nie wiem czym to jest spowodowane a się martwie. Czytałem na różnych forach itp że może to być przez brak azotu (chociaż reszta liści wyżej jest ciemna więc to chyba nie to) albo że brak magnezu fosforu potasu. Na początku myślałem że rodzina naturalnie się pozbywa tych najnizszych lisci ale coraz wyzej zolkna i obumieraja tylko na głównym "pniu". Teraz mam metlik w głowie. Mi się wydaje że to chyba fosfor ale tylko na najnizszych lisciach? Te górne nie wiem też co z nimi ale może pomogą komuś w identyfikacji. Z góry dzięki za pomoc i proszę o wyrozumialosc. Gdybym miał boxa np z 4 roslinami to bym mógł eksperymentowac i, sam go prowadzić ale z jedną roślinka szkoda stracic prawie 2 miesiace na śmierci rośliny

Edytowane przez Cylapu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+