Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy GL HERO'a HPI 250W Philips /HPS 250W 3 × AK47


PolskiHERO

Recommended Posts

4 stopnie wow ja się martwię jak u mnie spadalo raz do 14 bo nie zamknąłem okna... Chyba lepiej jak zrobisz ocieplenie styropianem. U mnie był plus folia to było 40 stopni za dnia a w nocy 28 fakt że za dnia za dużo ale myślę że w nocy u Ciebie by było z 18 no i za dnia z 28 skoro taka niska masz temp w pomieszczeniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

26 minut temu, Maszyna napisał:

4 stopnie wow ja się martwię jak u mnie spadalo raz do 14 bo nie zamknąłem okna... Chyba lepiej jak zrobisz ocieplenie styropianem. U mnie był plus folia to było 40 stopni za dnia a w nocy 28 fakt że za dnia za dużo ale myślę że w nocy u Ciebie by było z 18 no i za dnia z 28 skoro taka niska masz temp w pomieszczeniu

zamówiłem już termowentylator więc kwestia rozwiązana

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak na 19 dzień to nie ma ani tragedii anie cudów; ) prawdopodobnie przez temperature oscylującą koło 4^c je spowolnilo, dlatego nie ma cudów ale jest to odmiana sezonowa wiec się pozbiera musisz tylko odpowiednio wydłużyć weg no i zapewnić juz normalne warunki a i co do nawozów to ja bym na twoim miejscu nie kombinowal jest to twój 1 grow wiec jeszcze w razie w możesz nie wiedzieć co z czym ugryźć; ) karm je z odpowiednimi odstępami co by nie przecholowac i przesuszaj tzn badaj ciężkości donicy i podlewaj na około nie pod samą łodyge wtedy korzenie szukając wody beda zmuszone penetrowac ziemię; ) a wiadomo większy korzeń lepszy plant pozdrawiam ;) pytałes jeszcze o topping- ten trening inaczej  nazywany jest HST czyli high stress training co oznacza wysoko stresujacy trening twoje dziewczyny zostały osłabione niska temperatura co spowolnilo wzrost, dodatkowy wysoki stres mógłby jeszcze wydłużyć okres weg dlatego ja bym się na twoim miejscu decydował na Lst - low stress ;) ewentualnie fim-tez stresujący lecz mniej od toppingu a efekt podobny ;) mam nadzieje ze pomogłem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Pomidorek napisał:

Ładne, zdrowe... trochę małe, ale to przez temperaturę, jak teraz mają już normalne warunki to powinny ruszyć ;) Jak chcesz robić topping to nie ma problemu, poczekaj aż będą miały 5 pięter i ostatnie zetnij, ewentualnie LST, FIM bym sobie odpuścił...  ;) 

topping już zrobiłem ,bo odpowiedzi nie uzyskałem kiedy mogę :D nie zaszkodzi im to ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+