Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwszy GL HERO'a HPI 250W Philips /HPS 250W 3 × AK47


PolskiHERO

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak więc kolejny up :D maleństwa mają już 3 doby dziś leci 4 doba :D i stąd takie pytanko do was, mimo że to dopiero 4 dzień leci to nie są ciut za małe ? na flo oczywiście kupię HPS'a już , A ta konstrukcja ? :D nie pytajcie ... byle by młode miały blisko lampę . Poza tym dostały wczoraj troszkę kranówy odstanej z biohumusem. Wentylator 200m3/h już zamówiony więc teraz tylko czekać mam nadzieje że do tej środy/czwartku przeżyją bez niego ? :( no i martwi mnie ten po środku , czy to normalne że ma ten pierwszy listek tak troszkę zawinięty? (był już taki gdy wykiełkowała pestka).Ten dźwięk buczenia to statecznik magnetyczny więc nie zwracajcie uwagi :D , jakieś rady ? i jak z tym wzrostem ? large.20181104_162620.jpg.e4d8880b116a7ecbe60f38b9380c02ba.jpg20181104_162700.mp4

poza tym ,kiedy mogę dać do docelowych ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Strasznie dużo pytań zadajesz :) 

Ale jak mówią kto pyta nie bladzi :) wszystko z nimi okej, moze troszeczkę sie wyciągają do światła ale nie ma dramatu moim zdaniem. Daj im jeszcze z 2-3 dni zanim przesadzisz, teraz idą w korzeń. Nie wiem czy lanie biohumusa panienkom w tym wieku to dobry pomysł. Wystarczy sama woda, ale oczywiście moge sie mylić :) 

pozdro 

edit:

Musisz miec dwa wentylatory, szczególnie przy hpsie. Jeden wysoko w okolicach lampy wydmuchujacy ciepłe powietrze na zewnątrz i jeden wtłaczający nisko co by dostarczał świeża porcje tlenu. Box szczelnie zamknięty i jak najrzadziej otwierany, bo sie dziewczyny stresują. 

Teraz spojrzałem ze masz pelnosezonowki? Tymbardziej box musi byc szczelny co by nie wpadało do niego światło bo Ci sie beda Hermić

Edytowane przez Bob
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Bob napisał:

Strasznie dużo pytań zadajesz :) 

Ale jak mówią kto pyta nie bladzi :) wszystko z nimi okej, moze troszeczkę sie wyciągają do światła ale nie ma dramatu moim zdaniem. Daj im jeszcze z 2-3 dni zanim przesadzisz, teraz idą w korzeń. Nie wiem czy lanie biohumusa panienkom w tym wieku to dobry pomysł. Wystarczy sama woda, ale oczywiście moge sie mylić :) 

pozdro 

edit:

Musisz miec dwa wentylatory, szczególnie przy hpsie. Jeden wysoko w okolicach lampy wydmuchujacy ciepłe powietrze na zewnątrz i jeden wtłaczający nisko co by dostarczał świeża porcje tlenu. Box szczelnie zamknięty i jak najrzadziej otwierany, bo sie dziewczyny stresują. 

Teraz spojrzałem ze masz pelnosezonowki? Tymbardziej box musi byc szczelny co by nie wpadało do niego światło bo Ci sie beda Hermić

tak sezonówki i box jest w komórce na strychu więc ma ciemnice :D , chwilowo jest lampa HPI a HPS dopiero na flo będzie poza tym zamontuje jeden wyciągający wentylator 200m3/h który i tak będzie robił dobrą cyrkulacje powietrza bo box nie jest jakoś mega szczelny więc będzie zasysał powietrze do środka przez szczeliny :D tak więc tu jestem spokojny :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejny UP , małe dziś mają 7 dobę . Martwią mnie te białawe przebarwienia na liściach ... czego może być to wina ? za mała wilgotność ?  może jakiś pierwiastek ?  jeszcze nic im nie serwuje prócz wody odstanej kranówy z odrobiną biohumusu, poza tym ta jedna plamka jest z powodu niskiej wilgotności powstała po ostatnim upie ale nawilżacz już większe obroty dostał :D , więc stąd moje 3 pytanka , kiedy mogę dać do docelowych ? i co może być winą przebarwień ? i czy nie są za małe jak na 7 dni ? large.46073039_235970960644130_5003740361307193344_n.jpg.05b2c45a9dd66b2fd9005b7cd0466fbc.jpglarge.46052535_453750691697531_123009967891415040_n.jpg.7699b72f31c9be16a131586937f29196.jpglarge.45792598_476340009440547_2820918671583477760_n.jpg.12855469ad22fbb628ec1d29ce1b80fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+