Skocz do zawartości
thc-thc

grower

600 W HPS Strawberry Banana,Green Crack,Bubba's Gift, God's Gift , Original Grand Daddy Purp, Girl Scout Cookies


Gość

Recommended Posts

Przełączyłem rośliny na 12/12 3 września , około 14 dni potrzebował ten krzak żeby zacząć kwitnąć, więc można liczyć Flo od 15 września, kwitnął więc około 50 dni.Producent podaj że kwitnie 40-60 dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, Rysiu napisał:

Zdjęcie jak z kamery przemysłowej :) W taki namiot mogłeś znacznie więcej upchać. Albo tych 6 dać do mniejszego. Ogólnie bardzo fajnie wyglądają.

Masz rację , zakładałem pierwotnie że wstawię je do  1,44 mkw. ale miałem już rozłożony ten większy  i pomyślałem że przetestuję szynę. Następna uprawa będzie miała 12 doniczek. 

Mam do Was pytanie ...w namiocie mam masę małych muszek coś w rodzaju owocówek , roślinom raczej nie robią krzywdy ale dotąd nie miałem takich gości, jak z tym walczyć ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fajnie to wszystko wygląda, życzę powodzenia. Dużo odmian, elegancko.  Przy następnym moim projekcie ściągne te podpory pierscieniowe od Ciebie bo niektóre odrosty mi się tak przechylają nawet aż do ziemi i przez to musze wszystkie roslinki sciaśniac obok siebie, żeby się nie przewalały...

Mam pytanie odnośnie szyny - czy jest możliwośc zamontowania dwóch lamp na jednej szynie, czy trzeba dwie szyny? Nie mogę odpalić filmiku (słaby net) - lampa chodzi cały czas w prawo i w lewo tak?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+