Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Pomoc w wydaniu $ na growboxa


Jezio987

Recommended Posts

Jak dasz do boxa 1.44 to dwa zestawy po 6 Autopot, na 12 roślin. Jak masz kase to większe weś

edit Masz tam fajny mocny wentylator , także możesz dokupić tam u nich na stronie taką pierdułke też w promocji 44 zl Variispeed ,do regulacji obrotów wentylatora i za grosze możesz sobie całkowicie sterować. 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, Nowy84 napisał:

BioBizz LightMix jest z perlitem

ja używając autopotów stosuje tą glebę + 50% dodatkowo perlitu, jest go dużo ale fajnie rośnie. Ogólnie cały czas używam tej gleby bo tania i ma perlit, jak nie stosuje automatyki to nie muszę dodawać perlitu.

Choć nie ukrywam, zastanawiałem się ostatnio na plagronem też lightmixem (ta sama cena) ale nie ma perlitu i tym sposobem został biobizz :) 

Nie zmieścisz się w cenie 4 tys. jeżeli chcesz namiot 240x120 i mieć autopoty. 

 

Odpuść sobie autopoty :) 

 

Ja mam takie namioty:

240x120x200

HPS 2x600W (lub szyna wtedy jeden hps na taki namiot, ja mam szyny ale koszt jeden to 1000zł)

12 roślin, dwa rzędy po 6

2 x taca 120x120

Doniczki po około 12L lub więcej typu hercules, kosztują troszeczkę więcej niż zwykłe doniczki kwadratowe a spełniają po części funkcję airpotów.

nawozy biotabs i gleba typu lightmix

 

a będzie na spokojnie 300g bardzo dobrej organicznej wysokojakościowej medycznej marihuany :) 

A i jeżeli masz wodę chlorowaną to dokupujesz tylko flexi tanka (zbiornik na wodę od firmy autopot) w celu odstania wody by chlor wyparował. 

Jak masz dobrą wodę w kranie to podłączasz wąż ogrodowy do kranu i lejesz do tac bezpośrednio :) (są w obi czy innym brico depocie, fajne przejściówki uniwersalne do szybkiego podłączenia węża do zwykłego kranu bez jakiegokolwiek używania narzędzi). 

Raz na jakiś czas lejesz z nawozem od góry a tak to bezpośrednio do tac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+