Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wazelina lub miód na uszy - wyznanie Nowego


Nowy84

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Zaglądam na to forum już jakiś czas, ale nie byliście pierwszymi, ani ostatnimi do których zajrzałem.

Pierwsze informacje jakie pozyskałem na temat uprawy pochodziły z od "Grubej Ani" (bez urazy :)).

Później było kilka for/forum/forów. Do wszystkich, z jednym wyjątkiem" zniechęcił mnie poziom wypowiedzi "doświadczonych plantatorów":

- "no kolego, spi**łeś, ch*j z tego będzie"

- "pomidory se posadź"

- "heheheh ziomeczki, czaicie temat, hehe, bo wiadomo o co chodzi. Hehe"

- "oulnie wyglonda dopsze, ale zmien ta folia h*jowa na białom".

 

Kiedy opadło mi wszystko co mogło, trafiłem do Was. Trzymacie kulturę na poziomie, wypowiedzi "elo ziomeczków, hehe" są marginalne, jest skład w wypowiedzi, a porady są cenne.

Także z mojej strony chciałem tylko powiedzieć"

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy oby tak dalej.

oraz

Dziękuję za przyjęcie mnie do swojej społeczności i pomoc, której mi udzieliliście i nadal udzielacie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Pomidorek napisał:

W sumie to mnie też do tego forum przekonał porządek, kultura i normalni ludzie... Najlepsze forum o tej tematyce :)

Zawsze takie było czasem łajno się trafi 8 lat albo i wiecej na tym forum prawie jestem od pierwszej uprawy niech ktoś coś powie żle to ch*j mu w to rozjebane dupsko bo pedalstwo się tu uczyło

sklepy pozakładało itd 

jak ktoś ma problem prosze i PW

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

I ja mam podobne odczucia, jakiś czas byłem na # ale poziom odpowiedzi od admina czy moderatorów mnie przeraził i zniechęcił, po tych doświadczeniach jak trafiłem do Was to "przeraziła" mnie normalność i merytoryczność więc tu zostaje. Amen ?   

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+