Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zielonylemur

AK 47 auto

Recommended Posts

Sprawdź na stronie producenta. Takie minimum to 55 dni kwitnienia.

Na stronie producenta od 5-7 tygodni . Martwi mnie te pH wody gdyż jest za wysokie . Wyczytałem ze niektórzy obniżają pH octem , ktos to praktykował ?

Nie polecam ani octu ani kwasku ani cytryny itd od tego są odpowiednie preparaty mamy 21 wiek wiec zakup ph -  koszt śmieszny i bezproblemowo

Panowie jest problem , mam delikatny przypal na chacie i nie wiem czy nie będę musiał wywalić na outdooor całości . Duża strata będzie między Boxem a outdoorem, miejscówkę mam fajna słoneczna . Ciagle się zastanawiam . Poniżej foto

I mały edit obecnie są pod cfl 150

7C9147D0-D3D2-4BFA-BCFE-267BD587B17C.jpeg

1B94F156-C60E-4F1B-9C12-3A618FEE499F.jpeg

W tym grow i tak mają za mało światła wyciągają sie strasznie :( A tu znów przypał jakiś :( jeżeli pogoda bedzie spoko dadzą radę pewnie różnicy miedzy hps 150 w a out nie będzie  lepsze mniejsze ryzyko takie moje zdanie

W hps padł mi zasilacz i wstawiłem odrazu starego cfl 150 . Mogę kupić hps 250 ale nie układa się dobrze w innych kwestiach i nie wiem czy jest sens a tak naprawdę myśle pomału o zakupie ledów . Jak bym chciał to na out to lst pomału trzeba zacząć?

Jak na outa to nic nie rób  zostaw to matce naturze i módl się do swojego boga aby było ok tak mi się wydaje albo zakup hps i dalej działaj a my chętnie popatrzymy :)

W takiej sytuacji wywalał bym je na outdoor.

Można też część dać na out a część zostawić w pudle. W polu to niewiadoma, no chyba że masz sprawdzone miejsce.

Będziesz wysadzał czy zostają w donicach? Pamiętaj żeby sprawdzić jaka gleba na spocie czasami się wydaje że jest fajna czarna, a później okazuje że pH jest 4 i nie chcą rosnąć;-) wiem bo sam tak posadziłem no name na początku... To automaty, teraz jest dużo słoneczka na pewno będzie im dobrze na świeżym powietrzu

Prawdopodobnie wysadzę je w weekend ☺️Wykopie dołki i wsypie ziemie z marketu z perlitem i dolomitem . Doniczki mam 3 l wiec drugie tyle dorzucę i powinno być ok 

O 31.07.2018 o 14:40, zielonylemur napisał:

Wykopie dołki i wsypie ziemie z marketu z perlitem i dolomitem .

nie, zakup jakiś allmix z growshopu, różnica będzie kolosalna, ziemia z supermarketów to tragedia... lepsza była by chyba na tym spocie... Jak coś to szukaj czarnoziemu spod pokrzyw.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+