Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zielonylemur

AK 47 auto

Recommended Posts

AK 47 auto 

3 litrowe doniczki 

Zostały już delikatnie podlane terra grow oraz ukorzeniaczem 

Namiot nie wysoki , hps 150 , temperatura 32 wilgotność ok 58 procent 

Plan jest taki aby za jakieś 2-3 tyg wysadzić panny na out ze względu na zapach w mieszkaniu ale rozważę również pozostawienie w boxie. Kiedy według was powinienem przestawić na flo czy przy automatach nic nie zmieniać . Obecnie 24h chodzi wszystko 

C835D918-A2C5-438E-8AB9-49C97750851E.jpeg

Do tej pory zero treningu same ładnie rosną ale jak bym chciał je zostawić w namiocie muszę coś pomyśleć nad treningiem aby się zmieściły 

Wymiary boxa to 60-60-140 ???  Potrzebujesz najtańszy filtr węglowy i po problemie, a harvest pewny !!! 

Lampe może niżej jak nie będzie za gorąco i przy 150W (troche mało) zostawiłbym narazie nawet 24/0 lub 20/4

Sprzęt mam brakuje mi tylko tej 250 w , dokupie za kilka dni . Ale filtr musi dmuchać na zewnątrz chyba ???box chyba tych wymiarów właśnie 

Nie kazdy może sobie pozwolić na taki luxus by powietrze z boxa wyprowadzać na zewnątrz pomieszczenia, gdzie stoi growbox. Otwarte okno też daje rade.

W takim razie uchylimy okienko . Filtr dopiero założę kiedy zacznie się flo prawda ??? W tej chwili bez sensu. Jak zacznie kwitnąć to siatkę założę zrobię scrog

Zależy w jakich warunkach uprawiasz. Jak ci jeszcze zapach nie przeszkadza , ani twoim współlokatorom czy sąsiadom to możesz bez filtra nawet do końca.

Niby nie przeszkadza ale filtr mam także założę i tak . Przy oświetleniu 24 h same przejdą we flo , jakoś nie ufam automatom ?

Póki nie założysz 250W , spróbuj obniżyć lampe ile sie da , ale uważaj by nie było za gorąco( ręką sprawdzasz , termometrem). Ten wlot pasywny na dole po lewej stronie całkiem otwórz. Za tydzień wszystkie zakwitną 😉 

Daj lampe i przez pierwsze pare godzin zerkaj , ręke podłuż jak cie nie parzy to roślinom też raczej nie . Daj termometr na środek na wysokości roślin ( sznurek pomoże) . W ostateczności jak będzie za gorąco to lampe te 10 cm wyżej . Jak będą upały to możesz w godzinach np. 12-16 na te 4 godziny lampe wyłączać - programator czasowy.

Do 34°C

Delikatnie z nawozami, narazie sam ukorzeniacz i pojedziemy na Plagronie , bo znam tą serie terra i greensensation. Masz ph meter, jak nie to też damy rade bo wiem jak nawozy te zbijają Ph

Kropelki do ph to znaczy PH- ? Sprawdź i powiedz jakie ph ma odstana 24 h kranówka. 

Jak duży ten box?

Ja tam automaty oświtlałem18/6 cały czas. Nie raz przez ostatnie tygodnoe schodziłem w dół o godzinę co tydzien.

@RysiuKolega ma narazie 150W hps ( będzie 250 W)  , mało troche i świeci narazie dłużej. Ty masz podrasowane własnej konstrukcji ledy to na brak światła nie narzekasz ?!? box 60-60-140

@zielonylemur żadnej siatki ani żadnego treningu nie będziesz musiał robić. Jedynie co to aktualizacje co tydzień a my ci tylko powiemy jaki nawóz i jakie dawki masz dziewczyną zapodać 😉

Mały ten box trochę jak na tyle roślin. 150W by tu w zupełności starczył. 

@Rysiu luknij sobie zakończony GL Kampan, pamiętasz jego maczugi w 4 litrowych doniczkach z kokosem. Kolega ma 3 litrówki z ziemią i przy hpsie 250W jest szansa ,że takie same pojedyncze maczugi (16sztuk) wyrosną tutaj w identycznym wymiarowo boxie jak u Kampana. 😉

O fajnie :) Te co się nie mieszczą i są lipne względem reszty to wywal na outdoor, resztę ładnych zostaw w boxie. Będę zaglądał.

Mierzyłem pH miernikiem i kropelkami i po niecałej dobie odstaną woda z kranu ma 7,8.ile czasu według was powinno starczyć roślinom na flo . Pytam bo współlokatorzy boja się zapachu bo kiedyś bez filtra leciałem i było ciekawie ☺️

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+