Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kera Critical 100W COB Ledison


Recommended Posts

 Jutro podlej z dwie setki do podstawki , zalezy jak wypije ( po setce za lażdym razem), podlej 2 razy w ciagu dnia po setce .  I jak pozniej wyschnie za dwa dni to podlej od gory z nawozem te 2 litry by dołem wyleciało . I tak na zmiane. Jak lejesz bez nawozu to dolem .Korzenie cos sie rusza !!!!    Najwyzej oddaj ta ziemie i zamow Gold Label Special mix i tym mixem podsyp  . edit

U mnie na 10 Litrow ziemi (donica 11 litrow) leje 5 litrow w odstepach tak po litrze co 15 minut , i dolem moze 100 ml wylatuje , taka ta ziemia od Gold Label jest chlonna .

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

panowie nie jestem pewien, czy plant nie dostal jaj dlatego prosze o opinie osob z sprawniejszym okiem i wieksza wiedza od mojej

IMG_20180817_181505.jpg.1896f429568f175c21ef01ccb27bc3f2.jpgpatrzac na foty na google wszystko na to wskazuje ze jeden plant jest samcem, na drugim nic narazie nie znalazlem. czyli co? kaplica? :(

Edytowane przez Gucio
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w kwietniu mialem meska i herme i wygladalo to tak, zanim calkowicie sie jajca pokazaly

1401989694_BigBudCob.jpg.91a846249f51a2570238455685fe693b.jpg

Kuleczka jest z takim ogonkiem polaczonym z lodyga.    U Ciebie tego ogonka nie widac dlatego zobaczymy do dwoch dni.

edit. Kolejną różnice widać w ułożeniu, "moje" późniejsze jajco jest czubkiem skierowane do góry, u Ciebie "to coś" ma czubek ułożony na bok .  :-)

edit 2  Moje jajco "doczepione" jest do bocznego odrostu , u Ciebie zdecydowanie przynależy do głównej łodygi .  :-)

edit 3 pamiętacie takie "krzyżówki" za małolata ? Przedstawiały dwa rysunki prawie identyczne i trzeba było znaleść kilka różnic.... widzicie jeszcze coś 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+