Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kera Critical 100W COB Ledison


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemanko,

maly up, dziewczyny rosna, ale jedna znow wolniej od drugiej, przy pierwszym grow bylo to samo. I tak to sie prezentuje

IMG_5285.JPG.173cc339c59e1982cfa9948f0c9c9239.JPGIMG_5286.JPG.06951e61a85a396db603d3083d7b3091.JPGIMG_5287.JPG.305ea23f5f1df4241b71abb7e8988881.JPGIMG_5288.JPG.2ee50e1ea578cd6b2f75d213f0c3726a.JPGIMG_5291.JPG.fc72ecd52c2514399a59c197b7c1c6a3.JPGIMG_5292.JPG.4c82b9c3070a7a498df04798afcba413.JPG

 

Na poczatku myslalem, ze moze jedna lampa slabiej swieci, ale sprawdzalem luxomierzem (luxometrem??) i sa tak samo wydajne. troche mnie to martwi bo jak trzeba bedzie przelaczac to jedna bedzie troche do tylu.

Druga sprawa to troche cieniutke lodygi od podstawy, tzn. od ziemi w gore zaczyna sie pogrubiac. nie powinny isc rowno? :D moze lampy troche za wysoko i sie wyciagaja??

a tak to wszystko wyglada dobrze, w miedzy czasie dostaly 2 razy na przemian z woda biogrow normalna dawke zalecana przez producenta. Ostatnie podlanie 3 dni temu, narazie nie podlewalem, bo chcialem zrobic LST, czytalem ze najlepiej jak panny troche zwiedna to lodygi nie sa takie spiete, wiec latwiej je podoginac do dolu. Aha no i narazie tylko na tej wiekszej, ta malutka jeszcze za wczesnie na trening.

zrobilem jeszcze siatke, ale to pozniej sie pochwale jak juz ja wsadze do szafy.

Generalnie troche male jak na tyle dni, dzis mija 14 dzien od przesadzenia do docelowych. Mialem nadzieje, ze beda troche wieksze, ale czas pokaze, moze jeszcze mnie zaskocza i nagle wystrzela jak glupie:D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry wieczor,

Potrzebuje waszej rady, dzis mija 24 dzien weg, jutro czas najwyzszy przelaczyc (troche mi aie zapomnialo) i teraz pytanie -czy nie jest jeszcze za pozno na LST? Mam jeszcze siatke i plan byl taki zeby po LST te nowe szczyty porozkladac po siatce, czy lepiej poscic teraz wolno i pozniej ponaginac pod siatka?


Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Wprawe" :D drugi grow ale dzieki za komplement ;) lst zrobione po czym dostaly wode, inna kolejnosc niz napisales ale mam nadzieje ze wyrzadzi szkod? Na samym poczatku jak zglebialem sie w temacie uprawy indoor to czytalem gdzies ze najlepiej jak rosliny sa lekko zwiedle bo latwiej je naginac, wiec wychodzi na to ze lepiej przed podlaniem? Foto wrzuce dzis wieczorem. Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaczne od suszenia. Jak suszymy to czekamy do czasu ,aż towarek suchy i łodyżka łatwo pęka ( a nie tylko sie zgina)

Jak będziesz naginał , robił LST na roślinie , która ma susze ( lub nie była podlewana pare dni) to tak jak z tym suszeniem ,łatwiej jest coś ułamać.

Jak polejesz to laska jest bardziej "wygimnastykowana" - jeżeli wiesz o co mi chodzi. :-)

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+