Skocz do zawartości
thc-thc

grower

NO NAME - Będzie coś z tego ?


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na 2 miesiące to lipa...

1. Po co ją naginasz ? 

2. Jaka gleba ? Jaki dołek ? Czy w pobliżu rosną iglaki ?

3. Pecha pewnie z palenia ? Takie nasiona mogą być niedorozwojami... 

4. Ma słońca ? Na zaciemnione miejsce wygląda

5. Jakieś specyfiki podawałeś ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema Vito ponownie ;) a więc 
1. żeby była mniej widoczna tlyko dlatego 
2.gleba jest wymieszana spotowa i kupna z perlitem
3.tak pecha z palonka 
4.ma słońca właśie non stop jeszcze specjalnie drzewko połamałem,które stało nad nią żeby doszło całkiem słoneczko
5.podawałem biohomusa tylko i wyłącznie póki co + posypałem wapnem ziemie i wymieszałem ..

 

Wiem właśnie,że lipa coś za mała i podejrzewam,że gleba ch**

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. dużo mniej nie będzie a dla niej to niepotrzebny stres, ale już za późno na zmiany

2. a ta kupna to pewnie jakaś uniwersalna, spotowa dobra (czarnoziem spod pokrzyw ?) czy taka jaka była ?

Może słabo rosnąć przez podłoże

3. prawdopobnie tu też jest część przyczyny

 

Ja bym ją zostawił, nie podlewaj biohumusem bo to badziew, podsypanie też nic nie da, aby przyspieszyć jej kwitnięcie zaopatrz się w nawóz na kwitnienie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. ewentualnie moge odgiac i przysypac ja pod same liscie..

2tak ziemia kupna uniwersalna a spotowa po prostu jaka byla...z tym,ze ta kupna wymieszana dodatkowo z propolitem...
 

zostawił w sensie olał czy podlewał ją samą wodą ? na kwitnienie mam skorki z bananow wysuszone i maja odstac tydzien a dopiero jest 3....

hmm czyli co sama woda czy nawoz na kwitnienie zeby zejsc z wega ? tak to jest z no name nigdy nie wiadomo dlatego po 2 miechach sam stwierdzilem ze jest cienko i wrzucilem posta..

i jak czesto w taka pogode jak mamy obecnie podlewalbys w tym stadium ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. odegnij, podsyp trochę, ale nie pod same liście bo może zacząć gnić zamiast puszczać korzeń...

2. kiepska ziemia, ma w sobie chemiczne nawozy długouwalniające się, i miałeś na myśli perlitem ?

 

Nie wiem jak działają takie wynalazki z bananów itd. ale tani dobry nawóz np. Plagrona Bloom dostaniesz za 30zł max. i starczy Ci na wiele upraw... 

13 godzin temu, dobrybuch napisał:

i jak czesto w taka pogode jak mamy obecnie podlewalbys w tym stadium ?

nie wiem jaka pogoda w pl, ja 2000 km od tego landu mieszkam ;) Ale podlewaj jak jest sucho od paru dni... Ja bym lał samą wodę puki nie ogarnął bym nawozu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak oczywiscie chodzilo mi o perlit ;) spoko ogarne nawoz plagrona lub cos podobnego..a ten moj podleje ze dwa razy na probe taka organiczna mieszanka nie powinna zaskodzic raczej ...

straszna duchota ostatnio gorace dni przeplatane deszczami chodz ostatnio przysuszylo..chodze tak raz na tydzien nie czesciej zeby nie nadziac sie czy cos...dzieki za rady Vito 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+