Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
Sign in to follow this  
dobrybuch

NO NAME - Będzie coś z tego ?

Recommended Posts

Siema jak w tytule pytanko czy panna da rade sobie ? troche stoi w miejscu albo bardzo powoli idzie ..ma ponad 2 miechy 

Image1980.jpg

Image1981.jpg

Jak na 2 miesiące to lipa...

1. Po co ją naginasz ? 

2. Jaka gleba ? Jaki dołek ? Czy w pobliżu rosną iglaki ?

3. Pecha pewnie z palenia ? Takie nasiona mogą być niedorozwojami... 

4. Ma słońca ? Na zaciemnione miejsce wygląda

5. Jakieś specyfiki podawałeś ?

Siema Vito ponownie ;) a więc 
1. żeby była mniej widoczna tlyko dlatego 
2.gleba jest wymieszana spotowa i kupna z perlitem
3.tak pecha z palonka 
4.ma słońca właśie non stop jeszcze specjalnie drzewko połamałem,które stało nad nią żeby doszło całkiem słoneczko
5.podawałem biohomusa tylko i wyłącznie póki co + posypałem wapnem ziemie i wymieszałem ..

Wiem właśnie,że lipa coś za mała i podejrzewam,że gleba ch**

1. dużo mniej nie będzie a dla niej to niepotrzebny stres, ale już za późno na zmiany

2. a ta kupna to pewnie jakaś uniwersalna, spotowa dobra (czarnoziem spod pokrzyw ?) czy taka jaka była ?

Może słabo rosnąć przez podłoże

3. prawdopobnie tu też jest część przyczyny

Ja bym ją zostawił, nie podlewaj biohumusem bo to badziew, podsypanie też nic nie da, aby przyspieszyć jej kwitnięcie zaopatrz się w nawóz na kwitnienie.

1. ewentualnie moge odgiac i przysypac ja pod same liscie..

2tak ziemia kupna uniwersalna a spotowa po prostu jaka byla...z tym,ze ta kupna wymieszana dodatkowo z propolitem...

zostawił w sensie olał czy podlewał ją samą wodą ? na kwitnienie mam skorki z bananow wysuszone i maja odstac tydzien a dopiero jest 3....

hmm czyli co sama woda czy nawoz na kwitnienie zeby zejsc z wega ? tak to jest z no name nigdy nie wiadomo dlatego po 2 miechach sam stwierdzilem ze jest cienko i wrzucilem posta..

i jak czesto w taka pogode jak mamy obecnie podlewalbys w tym stadium ?

1. odegnij, podsyp trochę, ale nie pod same liście bo może zacząć gnić zamiast puszczać korzeń...

2. kiepska ziemia, ma w sobie chemiczne nawozy długouwalniające się, i miałeś na myśli perlitem ?

Nie wiem jak działają takie wynalazki z bananów itd. ale tani dobry nawóz np. Plagrona Bloom dostaniesz za 30zł max. i starczy Ci na wiele upraw... 

13 godzin temu, dobrybuch napisał:

i jak czesto w taka pogode jak mamy obecnie podlewalbys w tym stadium ?

nie wiem jaka pogoda w pl, ja 2000 km od tego landu mieszkam ;) Ale podlewaj jak jest sucho od paru dni... Ja bym lał samą wodę puki nie ogarnął bym nawozu.

Tak oczywiscie chodzilo mi o perlit ;) spoko ogarne nawoz plagrona lub cos podobnego..a ten moj podleje ze dwa razy na probe taka organiczna mieszanka nie powinna zaskodzic raczej ...

straszna duchota ostatnio gorace dni przeplatane deszczami chodz ostatnio przysuszylo..chodze tak raz na tydzien nie czesciej zeby nie nadziac sie czy cos...dzieki za rady Vito 

możesz nawet co rzadziej by ścieżki nie zrobić :) 

A więc zrobiłem tak jak mówiłeś czyli odgiąłem delikatnie i podsypałem..Mam dwa no name w tym jeden malutki nie caly 2 tyg temu wysadzony i prezentuje się to tak.Nie podlewałem,bo deszczyk dziś 

Image1988.jpg

Image1983.jpg

Image1985.jpg

Image1986.jpg

Image1987.jpg

Jakąś trawą posyp tą czarną ziemię by się nie rzucało w oczy, ogólnie wygląda zdrowo, trzeba czekać, zaopatrzyłeś się w jakiś nawóz na kwitnienie ?

Czytaj forum i przeglądaj growlogi, może ten temat przerobimy na growlog ? 

Spoko mozemy przerobic  :) Juz kiedys mi pomogles (Sintrabajo)  to teraz moze drugi raz cos skubne he.he.. za tydzien kupie nawoz na kwitnienie jak bede szedl to odrazu podeleje tym nawozem zobaczymy .. do następnego pozdro ;) 

Przenoszę do growlogów, z tym nawozem na kwitnienie to rozsądnie, najpierw daj połowę dawki, później samą wodą i ocenimy jak jej idzie... Podlewaj tylko jak roślina ma sucho.

Siemanko Vito i wszyscy,którzy poświęcili chwilke żeby zajrzeć do mojego growloga :) Mały up dziś fotki dwóch dziewczynek prezentują się nastepująco: 

Dostały dawke dziś nawozu z bananów.Od poprzedniego razy padało ze 3 dni z przerwami więc troszke mi przepłukało po tym biohomusie i chyba lepiej wygląda troszke? Pojawiają się następne odrosty boje się tylko,że nie zdąrzy porządnie zakwitnąć i plon znów będzie marny  ...Od następnego tyg sama woda na zmiane z nawozem na kwitnienie pozdro i miłej niedzieli ;) 

Image1989.jpg

Image1990.jpg

Image1991.jpg

Image1992.jpg

Image1993.jpg

Wygląda zdrowiej, ale jeżeli liczysz na jakiś konkretny plon to lepiej myśl nad indoorem :) 

Wiem jak jest tutaj w zasadzie pelna partyzantka tak jak wtedy wiec nie ma co oczekiwac cudu ale cos by popalil swojego w koncu normalnie ;) Indoor poki co nie mozliwy nie dawno kolezke zawineli nawet wiec nie chce ryzykowac jeszcze mieszkam wysoko co moze wyczuc kamera na podczerwien. Na razie outdorek leci ale za to w przyszlym roku przy*** grubiej  juz wiem jak sie do tego zabrac podstawa to dobra ziemia odrazu wymieszana z czyms zeby byl dobry start i dobra pecha a nie z palenia ..czesto podlac duzo slonca i jedziemy z tematem hehe ;)