Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nowy Box


mrinferos

Recommended Posts

Hey Wam, 

Postanowiłem że założę ten watek bo chciałbym poznać waszą opinie na temat zestawu jaki chce złożyć, a mianowicie bedzie składał się on z:

(pogrubione pozycje już posiadam)

Lampa: LED FULL SPECTRUM 50W/230V 8000LM 

DoniczkaDONICZKA ODDYCHAJĄCA AIR-POT, AIR-RAP SUPER ROOT 15L, fi25 x h29,5cm  DONICZKA KWADRATOWA 3.15L, 15x15xh20cm

Box: HOMEBOX AMBIENT WHITE Q30, PAR+ (30x30x60) składam swojego 30x30x70 (wnętrze) obity FOLIA SREBRNA DIAMOND

Nawóz: 3 pack od BioBizz następnie będą biotabs

Ziemia: od BioBizz light-mix

Filtr: FILTR WĘGLOWY PLASTIKOWY CAN-ORIGINAL, KOŁNIERZ 100mm, 75-100m3/h, L25/W14.5cm

Wentylator:  kanałowy AXIAL-QUIET 100 K

plus dodatki ;)

 

Jak pisałem wyżej chciałbym większego a bynajmniej wyższego ale niestety nie mogę takiego mieć :( wiec z 60cm jaki on jest 20 ucieka mi na doniczkę i 15 na lampę z filtrem wiec zostaje mi ok 20-25cm na samą roślinę wiec chyba będzie ciężko? i bez treningu się nie obędzie...

 

Złoże całość i będę się chwalił co udało mi się złożyć :D

Edytowane przez mrinferos
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten led ma dość wąską soczewkę, 60*, nie wiem jak to się spisze kiedy będzie musiał być nisko nad szczytami, ale może da się ją zdjąć, poza tym mocny. COB 120W do tak małego box'a to trochę petarda :)  Doniczki wziąłbym chyba 2 zwykłe, 15x15x15cm. Ziemia Light mix, a nawozy mogą być. Z filtrem to chyba próbował bym montować coś z maty węglowej, albo zrobić tak, żeby tego filtra nie wsadzać do box'a, bo tam miejsca i tak będzie bardzo mało ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podpatrz projekty @Miś on ma też malutkiego boxa ;) Przy małych boxach nie można (nie? pewnie można... a może jednak nie? kto to wie? kto to wie?), lepiej nie używać dużych doniczek, ograniczy to trochę wielkość rośliny. Ja na twoim miejscu wybrałbym 2 mniejsze doniczki, jakieś małe odmiany,  które nie pachną (yy śmierdzą? ja tam lubię ich zapach :ganja:) za mocno i zrobił filtr z maty węglowej takiej jak do okapów żeby jak najwięcej miejsca zaoszczędzić :d mam nadzieje że jak skompletujesz wszystko to odpalisz jakiś projekt tu na forum, czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+