Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Fotorelacja 4x early skunk 2.0 1x blueberry auto 1x cream Carmel auto


pietras1012

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gleby marketowe mają w sobie za dużo nawozów... przekonałem się na własnej skórze... moje amnesie też miały żółte końcówki... tylko że ja swoje wsadziłem po około 5 dniach na spota i później @Vito poradził lać samą wodą i jakoś wyprowadziły się na prostą :d Oby i twoje panie wyzdrowiały... czekaj na rade bardziej doświadczonych... w zdrowiu!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Pasjonista napisał:

Coś za mokro miały może od początku, ja bym dawał przeschnać ziemi i mniejszą ilością wody podlewał

dokładnie tak :) 

26 minut temu, Pomidorek napisał:

gleby marketowe mają w sobie za dużo nawozów.

i nie nadają się na sadzonki... 

 

To że reszta nie choruje to fart, ta też powinna przeżyć, jak pisał Pasjonista daj im lepiej przeschnąć przed następnym podlaniem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

a więc Tak 2 tygodnie be wody nie działają dobrze na rośliny.... zostały mi tylko 2 ES z czego 1 pójdzie na spota a 2 z ciekawości zostanie w boxie sam i będzie trenowany lst z racji że nie zmieścił by się normalnie w środku dziś mija 27 dzień na powierzchni. aktualne zdjęcia wstawię jutro. Ogólnie ten który pójdzie na spota będzie zostawiony sam sobie bo ja nie mogę chodzić, może jak wyzdrowieje to coś więcej będę wstawiał o nim a póki co będę mógł wrzucać upy tylko tego w boxie. nie wiem czy warto jeszcze prowadzić tą foto. Na pewno (może jeszcze dziś) założę 2 większą fotorelację z 12 panien ale tym razem indor ponieważ i tak jestem uwiązany w domu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+