Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Fotorelacja 4x early skunk 2.0 1x blueberry auto 1x cream Carmel auto


pietras1012

Recommended Posts

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobrze jest, ale wydaje mi się czy tam mają strasznie mokro?:D może to tylko na zdjęciu tak wygląda, ale roślinki nie mogą być w błocie... powinno być wilgotno ale nie bagno :D jak trochę podrosną to podsyp pod te 2 pierwsze listki ziemię, wtedy ta łodyga zamieni się w korzeń ;)

Edytowane przez Pomidorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up. Pojechałem na spota i zmierzyłem pH i się przeraziłem... pH ziemi "oryginalnej" ma... 4 :o pH ziemi w dołkach już wygląda lepiej bo 5,5-6 zależy od dołka (pewnie inaczej trochę wymieszałem) kupiłem od razu dolomit ale jeszcze nie spałem i ty pytanie jak go użyć? Między dołkami posypać też czy tylko dołki?  W jakiej ilości?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakiekolwiek ślady buta ? Mógł szukać słoika z kasą... 

albo

jakiekolwiek ślady kopyta ? ale zwierz chyba odpada, dzik, kuno-lis czy sarna przeważnie wyżerają małe rośliny, możliwe że jakieś korzonki go zainteresowały ale...

 

Ja bym szukał nowego spota, bo ten spalony... ale jak masz zamiar tam sadzić to nie wszystkie a połowę, resztę na nowym spocie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+