Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw do oceny - pierwszy box


Ragnar

Recommended Posts

  • z racji że ogarniałem już forum od dłuższego czasu i bardzo się wkręciłem to chciałbym się zapytać Was czy poniższe parametry dadzą coś owocnego? 
  • BOX

DiamondRoom Classic DM80 80x80x160cm

  • Oświetlenie

Panel Led Mars LED GROW 48x5W MARS HYDRO odpowiednik "HPS 250W"

 Nawozy i ziemia

Ziema: Canna Terra Professional plus

nawozy: Canna-Rhizotonic, Canna-Terra Flowers, Advanced Nutrients-Big Bud, boomboom spray - zdaje sobie sprawę że przy takiej ziemi ilości nawozów wykorzystane będą znikome czy totalnie zrezygnować z nawozów? wyczytałem że tą ziemie dopiero stosować przy przesadzeniu już do większych doniczek.

Wentylacja oraz filtr:

Prima Klima 125fi + Black Orchid 125fi 180m3/h 

wiatrak Advanced Star

-----------------------

Z racji że dopiero zaczynam zdecydowałem się na jakieś automaty.

-ile doniczek wsadzić do tego boxa?

-czy brakuje jakiś nawozów do zestawu?

 

jeśli macie jakieś rady to jakie?

 

Proszę o zwykłą opinie na temat całego zestawu i czy jestem w stanie już startować ;)

 

Edytowane przez Ragnar
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gleba mocna, jak zaczynasz dopiero to jestem pewien że będziesz mieć przez nią problemy a tym bardziej przy automatach jak większość osób na niej uprawiającej.

Biotabs Boom boom spray to organika - canna pro i Advanced Nutrients mineralne.... pomieszasz procentów tez będą krzaki miały ciężko.

Sadzonki rób w ziemi typu light, na sadzonki canna jest za mocna.

4 krzaki spokojnie wetkniesz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wyzej, czytaj ile mozesz, na poczatek automaty  to my tu na forum nie polecamy . Zobacz sobie GL kolegi Bubba Kush ww auto XL, jemu akurat sie udało mimo, że mial na poczatku problemy .Na ziemi Canna Terra Professiona jedzie juz na samej wodzie do poczatku kwitnienia . Jak bys jakiegos lighta dał dla siewek i pozniej ta terra w 10 litrowe donice to nawet 40 może 50 dni sama woda.

Przy takim boxie postaraj sie o dobrej jakosci ledy typu cob,  Lolaszek ma fajnego coba na ta powierzchnie i nie dużo płacił.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+