Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

passion #1, strong berry, maroc, gold mery, punk devil auto, auto diesel ryder, auto ak47, auto white russian


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Dzik też miałem dość indoora latem jak miałem hpsa i grzejące sie chińskie ledy, teraz jak mam cob cree cxb3590 to temperatura w boxie o 1-5 stopni wyższa jak w pokoju. Także nie odczuwam tych upałow, ktore u mnie już od dwóch tygodni. Duży plus bo powietrze suchutkie i mając teraz rośliny na późnym flo nie sprawdzam ani wilgotnosci ani temperatury i szczerze mówiąc lepiej z tymi cree uprawia mi sie latem niż zimą . Także wszystko  na Plus !!!! ? polecam gorąco Pasjonista

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista ja mam cooltube i zasilacz 250W lumatek i HPS 250W wszystko ustawione aktualnie na 150W. Na ustawieniach 150W - 175W lampa nie grzeje się. Nie ma z tym problemu. Czasem męczy mnie tylko trochę pamiętanie i dbanie ciągle o to wszystko. Trzeba poświecić czas i uwagę. Z drugiej strony bez tego wszystkiego jakoś pusto. Widocznie mam jakieś humory.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie mam  ten sam zestaw lumatek itd. co Ty masz. Rok temu też musiałem max na 175 W jechać a i tak wentylator musiał na drugim biegu pracować by temp. opanować. Najgorzej to miałem z wymianą powietrza w pokoju bo jak okno otworzyłem to wpadało powietrze z zewnatrz o temp. 35+ i masakra- albo temp. wysoka i swierze powietrze, albo niższa i duchota.Teraz mam na cob słaby wentylator black orchid  100mm i dla mnie o niebo lepiej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Raratoja witaj na forum!

Przekopuję ziemię pod rośliny. Trzeba dobrze przekopać minimum 10l objętości. 

Dodaję dolomit i nawóz długo-działający. 

To wszystko. Ziemia na miejscówce jest idealna.

 

Rośliny same rosną. Z założenia nie odwiedzam miejscówki. Przychodzę jesienią i ścinam.

:harvest: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie przywiązuję wagi do marki nawozu. Często biorę inny. Używałem już chyba wszystkiego.

Wyniki przy out zawsze ciężko przewidzieć.  Jeśli zastanawiasz się czy przy takim stylu planty ładnie rosną to uwierz mi że tak. Jeśli zadbasz o miejscówkę to roślinom tam niczego nie brakuje. Same rosną. :plant:

 

Sprawdź mój ostatni outdoor growlog jeśli chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+