Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

pomoc


Koras271086

Recommended Posts

23 minuty temu, Pasjonista napisał:

 to bym kogos takiego szukal.

mentor się przydaje bo naprawdę szkoda czasu (i kasy bo "czas to pieniądz" - bez względu na grubość portfela)...

ale jeśli uważasz ze dasz rade to tak setup'y proponowane przez growshop'y sa w większości dobrane tak żeby można było osiągnąć "jakieś" rezultaty....

Edytowane przez AfGG
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pamiętaj ze będziesz otwierał box'a i pracował przy roślinach i wtedy tez zapach pomimo filtra rozprzestrzenia się po pomieszczeniu w którym stoi (i dalej)...

a filtr zły do tej powierzchni ?

Edytowane przez AfGG
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wg danych na stronie tj odpowiedni 450W HID, ale zeby nie brac tego za wyznacznik polecam popatrzeć po fotorelacjach na stronach jest tego trochę

ja osobiście nie miałem do czynienia z tymi LED'ami, i dlatego teraz dopiero jak są COB'y myślę o LED'ach

Edytowane przez AfGG
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, jeśli już decydujesz się na Ledy Mars Hydro - polecam kupować bezpośrednio na stronie producenta (jest dużo taniej i jeszcze mozesz się targować) 

Ledy z zestawu są dość przestarzałe, aktualnie najnowsza opcja to COB, posiadam taką lampę 100 w na powierzchni 80x80. 

Zapraszam na mój grow log do sprawdzenia. 

Radziłabym grow box marki homebox  https://www.homebox.net/en/product/a-r240/ (w linku dokładnie taki wymiar jak szukasz no i ściany białe - dużo lepsze) i LED COB Mars Hydro 100 w na każde 60cm x 60 cm powierzchni boxa, do tego fotoperiod 12/1 i plon będzie zacny, a rachunek za prąd możliwie mały. Co do wentylacji, radzę najpierw kupić boxa i lampy i sprawdzić jaka temperatura panuje w namiocie przy odpalonym sprzęcie.

Pozdro 

Edytowane przez mariola
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, mariola napisał:

Witaj, jeśli już decydujesz się na Ledy Mars Hydro - polecam kupować bezpośrednio na stronie producenta (jest dużo taniej i jeszcze mozesz się targować) 

Ledy z zestawu są dość przestarzałe, aktualnie najnowsza opcja to COB, posiadam taką lampę 100 w na powierzchni 80x80. 

Zapraszam na mój grow log do sprawdzenia. 

Radziłabym grow box marki homebox  https://www.homebox.net/en/product/a-r240/ (w linku dokładnie taki wymiar jak szukasz no i ściany białe - dużo lepsze) i LED COB Mars Hydro 100 w na każde 60cm x 60 cm powierzchni boxa, do tego fotoperiod 12/1 i plon będzie zacny, a rachunek za prąd możliwie mały. Co do wentylacji, radzę najpierw kupić boxa i lampy i sprawdzić jaka temperatura panuje w namiocie przy odpalonym sprzęcie.

Pozdro 

i o to mi chodzilo czyli bede musial sam skompletowac sprzet wyjdzie lepiej niz kupic gotowy zestaw

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+