Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

By na Trawka.org bylo Fair-Play


Pasjonista

Recommended Posts

Rok 2016 

Wjezdzasz na trawke jako swierzak. Robisz pierwsza fotorelacje  pierwsze zdjecia i jeb . Zjebki ze niemalo . Ale zainteresowanie twoim GL jest, wpisy sa. . Robisz kolejna aktualizacje i myslisz jest lepiej czy gorzej beda zjebki czy nie . Sam sie z tego portalu  uczyles , ale jeszcze dluga droga przed toba. Przed apdejtem starasz sie pierw powpisywac sie innym !!!!  , ale doradzic nie wiesz co bo specjalistow co nie malo, ale piszesz : " super to wyglada jeszcze troche i u mnie cos takiego bedzie "   " ale popuchly , to sa dopiero topy"  ...... Z czasem pierwsze podpowiedzi i co i wjezdza grower i pisze calkiem cos innego , o qrwa ale gape jeblem . No coz musze jeszcze poczytac . I czytam , przegladam growlogi ucze sie sam nie zadaje zbednych pytan. Umiesz liczyc to licz na siebie (takie motto mam do dzis ) . Mija pol roku . Co raz lepiej mi idzie podpowiadanie . Efekty pieciogodzinnego ,codziennego przegladania netu z informacjami o growingu widac w komentarzach. No to kolejna aktualizacja  ,a przed nia co ??? a no nie mialem czasu byc codziennie na portalu ale Minimum trzeba pierw powpisywac sie innym . To na pierwszym miejscu , pozniej apdejt.

 

Rok 2017

Qrwa sprzetu kupilem no tydzien poczytalem . Wjade na trawka chlopaki pomoga . Mam dobry sprzet dobrze sie spisalem mam czym sie pochwalic . Beda kokosy . Pierwsza aktualizacja . ooo ale zainteresowanie spoko. Tydzien pozniej qrwa cos sie dzieje z kwiatami . Szybko na trawke.  Super dobrze gadaja tak zrobie. Trzy tygodnie pozniej , bylo dobrze cos sie je**e znowu......

Nikt nie chce odpisac . Qrwa ale tu ch*j..wy klimat porypalo ich wszystkich . Co sie tu pod moja 3 tygodniowa nieobecnosc !!!!! porobilo    Zawijam sie i im pokarze nie dokoncze mojego growa niech wszyscy zaluja ze nie chcieli mi pomoc.... 

Rok 2018 

Nie poszlo mi cos za pierwszym razem sprzetu dokupilem wjade jeszcze raz pod innym nikiem , musza mi teraz pomoc   Samemu mi sie nie chce ani czytac ani nic mi sie nie chce .Chce mi sie tylko jarac za darmo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Wiedza kosztuje czas się nie marnuje, nie jeden nie czuje ile czasu zajmuje ta wiedza bogata i w zieleni chata.

Kto ręki nie ma, ten niechaj główkuje bo brakiem wiedzy zły smak poczuje. Od innych wymaga choć od siebie nie da - taka u ludzi umysłowa bieda.

Rosliny te cwane złe dopieszczane nie dadzą Ci topa gdy z sprzętem wtopa.

Gdy nawozami szalejesz, i na codzień lejesz, krzaki to czuja i się buntują.

Chemiczne posmaki maja krzaki, bo moda jest ów taka by mieć wielkiego krzaka.

Nie ilośc a jakość, o jaraniu mówi wiele - to jest ten sekret moi przyjaciele.

Chociazbys tonę zrobił grasu gdy nie ma coś w sobie to szkoda czasu. 

Natury nie oszukasz, choć sposobu szukasz, ile razy próbować tyle można się zdołować. 

Forum te charakterystyczne, trudne i sarkastyczne. 

Nie dawać palca bo urwą rękę a w zamian nasrają niż usłyszy się  podziękę 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pieknie. Proponuje taki nowy dzial zalozyc . Dla wszystkich by mogli pare spraw wkoncu zrozumiec. Chociaz dla nygusow bedzie i tak za ciezko dotrzec do tego dzialu by to wszystko przeczytac ... Podoba sie bardzo ten wierszyk    Moze jakas hiphopowa pioseneczke skleimy

Hymn Trawka.org

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mowić dobrze nie potrafią  a co czytać ze zrozumieniem. Szukać jak widać także :laugh:

Pewnie, mozna pisać rymy może coś z tego sklecimy. 

Takie są efekty palenia trawki, rymy, wiersze i inne zajawki. Marihuana rozwija i poszerza talenty czy to się komuś podoba czy nie, ma wpływ na rozwój i pogłębianie wiedzy. 

Ale gdy wiedzy się nie chce przyswajać to nie ma żadnego złotego leku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Nie liczyłbym że coś się zmieni bo ludzie są różni i większość  wogóle nie zrozumie co napisałeś (zwłaszcza ci o których chodzi).

Ja z tego forum uzyskałe mnóstwo pomocy i cennych rad nie zadając żadnego pytania tylko je czytając. Wiedza tu zawarta jest niesamowita

i opłaca się czytać praktycznie każdego growloga. Mając przykładowo mini boxa można znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania w dziale

z z growlogami 600 w HPS to jest niesamowite. Ja nie prowadziłem żadnego growloga z powodu braku czasu i szacuku dla ludzi którzy tu

się udzielają. Poprostu nie mógłbym go prowadzić rzetelnie to po co.

Pozdrawiam wszystkich którzy kochają to co robią co jest dla nich pasją, a kożystanie z owoców tej pasji jest nagrodą, a nie otrzymaniem tego co mi się należy.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

To forum przeglądam już od paru lat, chociaż konto założyłem dopiero ostatnio... nie wiem jak to się zmieniało na przestrzeni lat bo aż tak uważnie tego nie śledziłem, ale przerwane w połowie, bez słowa growlogi denerwują strasznie... to jakby przeczytać pierwszy tom zajebistej książki i dowiedzieć się że autor dostał zawału przed napisaniem drugiej części... Niestety zniechęca to też do angażowania się w kolejne historię, a tym samym i udzielania pomocy świeżakom! :smoke:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+