Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

zwawy

User
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok może niedokładnie przeczytałem ten regulamin. Fakt jest taki że kiełkowałem kilka nasion w tym te od GHS , wszystkie w tych samych warunkach i po dwóch trzech dniach wykiełkowały wszystkie oprócz nasion GHS. U tych trzech nieszczęsnych przez kolejne 14 dni nic się nie zmieniło. Jak dla mnie były stare. Co do zaproponowanego rozwiązania przez firmę nie było ono możliwe z powodu np. braku zdjęć nasion, a wymiana na inne to słabe rozwiązanie przecież jak ktoś kupuje pomidory to nie chce za nie bananów. I może zabrakło dobrej woli tylko z której strony? Nauka jaką wyciągnołem jest taka że lepiej dołożyć trochę kasy i jeżeli to możliwe zamawiać prosto od producenta.
 2. Nie polecam i przestrzegam przed zakupami, ponieważ sprzedają stare nasiona. W styczniu zakupiłem Jacka Herera od GHS trzy sztuki i kilka innych. Na opakowaniu Jacka Herera zanajdował się konkurs zdrapka, więc się do niego zalogowałem. W regulaminie konkursu jest napisane ,że konkurs będzie trwał do 2014r. a mamy 2019 r. Spróbowałem je jadnak wykiełkować, ale po przeszło dwóch tygodniach nic z tego nie wyszło i wywaliłem je do kosza ( szkoda czasu). Po przesłaniu do nich co się wydarzyło chcą żebym przysłał im zdjęcia nasion które wypieprzyłem itd. chociaż dobrze widzą że sprzedali mi gó**o bo pewnie mają takich nasion z tym konkursem więcej. Nawet gdybym miał zdjęcia itd. Proponują że w zamian za markowe nasiona za kupę kasy prześlą mi jakieś swojej produkcji. Czyli wydajesz 130 a oddajà ci 40 . Jedyne co można tam kupić to nasiona oznaczone nowość one są raczej świerze u mnie wszystkie wykiełkowały.
 3. zwawy

  Pomidorki

  Afghan Purple & White Widow
 4. Kiedyś zakupiłem coś podobnego tyko z mniejszą ilością diód, i efekt był taki że w boxie 40x40x120 wyciągnołem 20gr , ale popełniłem do tego sporo błędów. Nie ma się co przejmować na pierwszy raz może być. Teraz mam led cree CXB 3590 około 100W i jest 60gr z krzaka i te ledy polecam.
 5. Nie liczyłbym że coś się zmieni bo ludzie są różni i większość wogóle nie zrozumie co napisałeś (zwłaszcza ci o których chodzi). Ja z tego forum uzyskałe mnóstwo pomocy i cennych rad nie zadając żadnego pytania tylko je czytając. Wiedza tu zawarta jest niesamowita i opłaca się czytać praktycznie każdego growloga. Mając przykładowo mini boxa można znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania w dziale z z growlogami 600 w HPS to jest niesamowite. Ja nie prowadziłem żadnego growloga z powodu braku czasu i szacuku dla ludzi którzy tu się udzielają. Poprostu nie mógłbym go prowadzić rzetelnie to po co. Pozdrawiam wszystkich którzy kochają to co robią co jest dla nich pasją, a kożystanie z owoców tej pasji jest nagrodą, a nie otrzymaniem tego co mi się należy.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+