Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nawóz


cmk11

Recommended Posts

Witam wszystkich i od razu zapytam bardziej doświadczonych kolegów o wsparcie z doborem nawozów dla moich panienek. 

Ziemie mam Light-Mix z pakietem startowym od BioTabs. Myślałem żeby uzupełnić ten pakiet o kilka produktów AN, a konkretnie:

- Voodoo Juice

- Bud Blood

- Nirvana

 

czy to dobry pakiecik uzupełniający BioTabs’a?? Czy może coś się powiela? A może możecie coś innego mi zaproponować? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko co potrzeba jest w zestawie BioTabs. Jako uzupelnienie diety na flo mozesz dokupic ich PK lub herbatke. Ewentualnie jakis organiczny ca i mg do opryskow, bo czasami brak tych pierwiastkow. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest jedna zasada bez względu na rodzaj i marke nawozów.

Lepiej za mało niż za dużo.

Jako uzupełnienie diety na flo stosuje PK z Biotabsu i melase z trzciny cukrowej. Jedyne co to mam braki na Ca i Mg wiec na nastepny grow na pewno kupie cos do stosowania dolistego. Tobie też polecam. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powinno byc super, chociaz jest tam troche azotu wiec na flo nie przesadzaj. Bedziesz musial obserwowac. Nie wiem tez czy to jest srodek organiczny, ale wydajr mi sie, ze powinien byc ok. Tez na dniach bede szukal podobnego specyfiku :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

stosujesz nawozy od AN a to minerali to nie mieszaj z Biotabsem PK i wiele pozytecznych aminokwasów znajdziesz w BigBudzie z AN.Masz pakiet biotabsa to jakiego ch**a jeszcze ci AN?Nirvana to organiczny stymulator na poprawę chlorofilu zbędna przy nawozach z Bio Tabs ten CalMag moze ci sie przyda ale to mineralak.Nastepnym razem nie mieszaj nawozow roznych firm i poczytaj sobie dzialy popatrz co ludzie i jak uzywali w zakonczonych a nie odrazu porywasz sie z motyka na slonce a za chwile bedzie placz ze rosliny marne bo przekoksowane.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

Nie wolno mieszać nawozów różnych marek ! To po pierwsze.

Po drugie, wystarczy sam zestaw startowy BioTabsa, wszelkie dodatki są dla ludzi co mają idealne warunki i chcą jeszcze bardziej wycisnąć z roślin.

Chcesz więcej jarania ? Ok, minimum lampa 600W, idealne warunki, potem dalej można dodawać nawozy, ale jak masz słabą lampę, kiepskie warunki i myślisz że nawóz spowoduje puchnięcie to źle, bo np. złe warunki spowodują słabe parowanie rośliny, co da że będzie ona przenawożona i lipa... żaden nawóz Ci nie pomoże...

 

Jak lecisz na biotabsach to dodatki tylko od biotabsa, jak lecisz na AN to dodatki też tylko od AN. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+