Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl


Gość NorekKorek

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak wygląda męska konopia ?

Wzdłuż głównej łodygi przy kolejnych partiach liści zauważysz kulki tak zwane jaja, które z czasem będą tworzyć pyłek do zapylenia żeńskich roślin. Gdy “jaja” dojrzeją zaczną się otwierać i uwalniać pyłek dla zapylenia żeńskich konopi.

 

Jak dla mnie facet - niech sie ktos jeszcze wypowie, ale ja bym to wywalil zanim ci reszte zapyli :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ta w strasznym stanie to kobita, męskie jaja wyglądają inaczej... Ale raczej z niej nic nie będzie, szkoda czasu i miejsca, zajmij się nowymi :) 

Wrzuć fotki nowych jak im idzie (całościowe). Widzę trochę za gorąco masz bo zawija liście do góry. 

Dasz radę zbudować nowy box wyższy ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 godzin temu, keita00 napisał:

Jak wygląda męska konopia ?

Wzdłuż głównej łodygi przy kolejnych partiach liści zauważysz kulki tak zwane jaja, które z czasem będą tworzyć pyłek do zapylenia żeńskich roślin. Gdy “jaja” dojrzeją zaczną się otwierać i uwalniać pyłek dla zapylenia żeńskich konopi.

 

Jak dla mnie facet - niech sie ktos jeszcze wypowie, ale ja bym to wywalil zanim ci reszte zapyli :)

Dzięki za zainteresowanie,też myślałem że facet bo nie ma pąków tylko kuleczki jakieś chuy wie o co biega :D

 

15 godzin temu, joka.menas napisał:

Ale to chyba jakas nie dorobka genetyczna watpie zebys lufe z tego zbil, cos czuje ze ona tak wygladala od samego poczatku(zdeformowane, pokrzywione liscie) ... czy sie moze myle zerknij do mnie na pierwszez 2 zdj.

Też tak myśle,wywalam ją od razu ;P

 

5 godzin temu, Vito napisał:

ta w strasznym stanie to kobita, męskie jaja wyglądają inaczej... Ale raczej z niej nic nie będzie, szkoda czasu i miejsca, zajmij się nowymi :) 

Wrzuć fotki nowych jak im idzie (całościowe). Widzę trochę za gorąco masz bo zawija liście do góry. 

Dasz radę zbudować nowy box wyższy ?

czy tak ona wygladala na poczatku?

Od początku ona miala albo czegos za mało albo za dużo wiec to chyba przez to ;p zaraz wrzuce fotki innych ;p

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+