Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl


Gość NorekKorek

Recommended Posts

49 minut temu, NorekKorek napisał:

podlewam co 3dni,ph wody nie znam ale staram sie odstawiac na 1dzien wode kranówe bo wyczytałem,że ogólnie one lubią takie coś,temperatura 32stopnie,ale dziś spróbuje ją zbić lecz nie wiem jak mam to zrobic 

Co 3 dni ale jaka iloscia wody? Narazie chyba szklanka wody im wystarczy, powoli zwiekszajac to ilosc wody,  sam Vito napisal gdziesz ze na 10L donice leje ok 1L wody ale to przy duzych roslinach. Odstana woda kranowo- przez ten czas chlor jest odparowywany z wody (chlor zabija baterie, ktore sa potrzebne do rozkladu niekturych skladnikow na skladniki bardziej przyswajalne dla rosliny) tak wiec lepiej zeby byla odstana woda. 32*C- podnies zarowki masz troche za blisko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość NorekKorek
4 minuty temu, joka.menas napisał:

Co 3 dni ale jaka iloscia wody? Narazie chyba szklanka wody im wystarczy, powoli zwiekszajac to ilosc wody,  sam Vito napisal gdziesz ze na 10L donice leje ok 1L wody ale to przy duzych roslinach. Odstana woda kranowo- przez ten czas chlor jest odparowywany z wody (chlor zabija baterie, ktore sa potrzebne do rozkladu niekturych skladnikow na skladniki bardziej przyswajalne dla rosliny) tak wiec lepiej zeby byla odstana woda. 32*C- podnies zarowki masz troche za blisko.

Właśnie podniosłem,dawałem mało wody serio mało,roślinka wygląda z dnia na dzień co raz gorzej.Tygodniowe doświadczenie growera podpowiada mi żeby ją podlać wodą ^^

Powiedz mi w jaki sposób mogę zbić temp z boxa ponieważ zauważyłem iż temp.skacze nawet do 36stopni,a czytałem ze 28 to idealna

Edytowane przez NorekKorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmmm.... wyzej zarowki, lepszy wyciag. Jak wysoki box, gdzie wylot, gdzie wlot powietrza? Mieszajacy moze za duzo nie dac ale lepsze to niz nic.

Moze roslinki tez cierpia z powodu ziemi, co to za ziemia?

Uzupelnij GL wedlug schematu a nie trzeba bedzie zadawac tyle niepotrezbnych pytan, z takiego schamtau bedzie latwier rozczytac problemy

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
18 godzin temu, joka.menas napisał:

Hmmmm.... wyzej zarowki, lepszy wyciag. Jak wysoki box, gdzie wylot, gdzie wlot powietrza? Mieszajacy moze za duzo nie dac ale lepsze to niz nic.

Moze roslinki tez cierpia z powodu ziemi, co to za ziemia?

Uzupelnij GL wedlug schematu a nie trzeba bedzie zadawac tyle niepotrezbnych pytan, z takiego schamtau bedzie latwier rozczytac problemy

Wylot jest po prawej stronie,chyba nie uchwyciłem go na żadnym zdj,temat uzupełniony jakby co mordo kochana

Ziemia to biobizz light mix

 

 

18 godzin temu, keita00 napisał:

Jaka masz wentylację w tym boxie?

Na razie tylko wywiewna ale chce tez nawiewną zamontować lecz nie ukrywam ze to bardzo duze koszty

Edytowane przez NorekKorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, NorekKorek napisał:

Na razie tylko wywiewna ale chce tez nawiewną zamontować lecz nie ukrywam ze to bardzo duze koszty

Ale jaka wielkosc boxa, moc wentylatora, wilgotność? Weź wyedytuj pierwszy post i daj wszystkie informacje, bo bez tego nic nie zrobimy. Jak dla mnie na oko wygląda, że brakuje wylotowego i cyrkulacji. Możesz dla testu wrzucić też do środka mokra szmatę, powinno zbić temperaturę o jakieś pół stopnia. No i ten wywiew odwróć i daj na wlot...

Edytowane przez keita00
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
Godzinę temu, keita00 napisał:

Ale jaka wielkosc boxa, moc wentylatora, wilgotność? Weź wyedytuj pierwszy post i daj wszystkie informacje, bo bez tego nic nie zrobimy. Jak dla mnie na oko wygląda, że brakuje wylotowego i cyrkulacji. Możesz dla testu wrzucić też do środka mokra szmatę, powinno zbić temperaturę o jakieś pół stopnia. No i ten wywiew odwróć i daj na wlot...

Wszystko zaraz będzie mordzix

Wentylator wywiewny jest w postaci najzwyklejszego wiatraczka komputerowego.Lepiej zrobić jeszcze jeden mieszający czy poprostu wlot?

Podlałem marną damę 250ml wody zobaczymy czy odżyje,Ta ładna roślinka siedzi w wiadrze takim 20l a ta druga ma z 10-12l max.

Wydaje mi się,że mogą mieć za mało wilgotności.

Wymiary boxa :

Szerokość 58

Długość 30cm

Wysokość 58cm

Edytowane przez NorekKorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Potrzebujesz wlotu, sam wywiew nic ci nie da, bo nie wprowadzasz nowego powietrza. Tak jak mówiłem daj ten wiatrak na wlot, na wywiew daj na razie tylko otwarta dziurę. 

Bez nowego powietrza twoje rośliny nie mają czym oddychać co w połączeniu z małą wilgotnoscia i wysoka temperatura je zwyczajnie wysusza.  

Słabiutko się przygotowales, w tym boxie masz miejsca może na 1 roślinę max, a nie 4. Jeśli nawet poprawisz obecne problemy za jakiś czas miejsce się skończy.

Edytowane przez keita00
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek

Spoczko mordo,dobrze radzisz zrobie wszystko tak jak mówisz a o miejsce sie nie martw,gdy nie bedzie juz miejsca to zetne i zjaram.Bletki mam i twardą piąche więc jak policja przyjedzie to im zapierdole.Serio ci mówie :thug:

Pozdrawiam haha ^^

 

Przestawiłem wiatraczek na wlot czystego powietrza,okazuje sie,że doniczka z chorą roślinką nie miała otworów na dole.Przesadziłem ją do małej doniczki,a z małej doniczki roślinke dałem do tej dużej ^^ Bedzie co będzie czekamy póki co.Przy przesadzaniu jeblem łokieto w ściane regipsową,aby upewnić się,że przesiadywanie po kucaku koło boxa nie odebrało mi siły,ale wszystko jest w porzadku(rozjebany regips)Pozdrawiam Budowlańca Pa Pę

Edytowane przez NorekKorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+