Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl

Guest NorekKorek

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest NorekKorek
O 27.09.2017 o 16:10, joka.menas napisał:

O i mamy sprawce. Konopie wola nawet byc pzesuszane a brak wylotow powodowalo ze korzenie sie kisily. Mam nadzieje ze teraz bedzie znacznie lepiej :D

Muszą mordo muszą,a jak nie będą lecieć dobrze to bede miał pretekst,aby je ściąć i zjeść.Bo juz tak sie doczekać nie moge haha xD nieno,ale cieżko było sie odzwyczaic zeby zaglądac do boxa mniej niż 10razy ^^ Pozdro i niech twoje też tam lecą z fartem.Dzisiaj dodam zdj jeszcze

O 27.09.2017 o 16:14, keita00 napisał:

I jak tam temperatura teraz? Udało się coś obniżyć?

Udało się obniżyć temperature do 26stopni więc kozaczek tylko wystąpiły inne przeszkody.Generalnie przesadziłem tą chorą do małej doniczki,a w jej miejsce wstawiłem inną małą(1zdj).Póki mała była w małej doniczce to liście się nie robiły brązowe,a od wczoraj jak ją tam wsadziłem liście już zaczynają brązowieć.Wygląda to tak:

Dodatkowo-Najwiękasz roślinka(zdj 2) też ma jakieś obiawy,po zdj widać że juz zaczyna jej brązowieć dolny liść.Ona ma już 21dni.

Tutaj moje pytanie:Czy już czas na biohumus?biogrow?Czy to coś pomoże >?To nie jest poparzenie od żarówki ponieważ mam ją wysoko.Pozdro

2511360b8006e.jpg70a01e24fb921.jpgb5a7a4afe3c65.jpg

A tutaj porównanie dwóch roślinek obie mają po 21dni : Druga choruje już od 10dnia nie wiem z jakich przyczyn.b5a7a4afe3c65.jpg49163092cd9fc.jpg

• 2 weeks later...
Guest NorekKorek

Pomóżcie mi,roślina ma z 2miesiące jak nie więcej.Jako iż była to moja pierwsza i zawsze bykla w bardzo malej doniczce,nie dbalem o nią i miala mało swiatla rowniez itp.Metoda prob i bledow,chce was sie zapytac czy da sie cos zrobic zeby jakos spuchla bo narazie widac tylko male kuleczki i nic wiecej.d945a60b9310b.jpge05d24f3b5521.jpg

Czy bedzie cos jeszcze z niej czy nie trudzić sie już?leciałem bez nawozów i duzo bledow przy niej popełniłem także wiecie :) dzieki za odpowiedz jakby cos zaraz dodam jeszcze zdj innej roślinki.(NO NAME nie wiem nawet cxzy to automat czy sezon ;/)7f20d998cab76.jpg