Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl
Guest NorekKorek

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl

Recommended Posts

Guest NorekKorek

Siemanko.To moja pierwsza uprawa. No Name x4 Jedna leci jak wściekła,a drugiej brązowieją liście.Dwie powoli lecą w góre.Duże doniczki były zamienione miejscami tylko teraz tak dałem

Oświetlenie 2x CFL 23W(barwa żółta)

1x CFL 10W (żółta)

1x cfl 23w(barwa biała-nwm czy jest dobra czy nie ^^)

Mam tylko 1 wentylator który zabiera powietrze z boxa

9424c01c7b076.jpg5b4575802252f.jpg1442a98ded282.jpg

Edited by NorekKorek

Guest NorekKorek

32stopnie stałe ,ziemia git z perlitem,dwie główne mają po 19dni,a te dwie  mają po 10 albo 8.Podlałem Biogrow te dwie wczoraj,ale jeszcze nie odżyła.Podpowie ktoś od czego te brazowe liście?

Za cieplo masz. Jesli nie uzywasz CO2 nie powinno przekraczac 28-30 stopni max. Dla mnie wyglada na spalenie swiatlem.

Odsun troche zarowke od niej, podlej jakas woda. Moze jeszcze odzyje.

Nie za wczesnie na te nawozy? Moje maja niecale 2 tygodnie i nie daje nic do 21 dnia.

Edited by keita00

Guest NorekKorek

Bardzo mało dałem jak coś tego nawozu,narazie sie jednak wstrzymam i ewentualnie podleje biohumusem tą chorą zobaczymy jak sie bedzie sprawować :) Od razu sprobuje zbic tą temperature w jakiś sposób dzieki za podpowiedz pozdrawiam mordeczko kochana

"...ziemia git z perlitem..." co to za ziemia?

Zamiast kupowac tyle roznych swiatelek trzeba bylo kupic 1 ale dobra zarowe. Za wysoka tempa, nie potrzebnie nawoz, biohumus tez sobie odpusc. Podlewaj narazie sama woda.

Guest NorekKorek
Godzinę temu, Dzielnicowy napisał:

Hmmmm. Szybko wróciłeś po zbanowaniu. Tak żeś innych wyzywał i groził i znowu jesteś.

zaraz krew sie poleje

Godzinę temu, joka.menas napisał:

"...ziemia git z perlitem..." co to za ziemia?

Zamiast kupowac tyle roznych swiatelek trzeba bylo kupic 1 ale dobra zarowe. Za wysoka tempa, nie potrzebnie nawoz, biohumus tez sobie odpusc. Podlewaj narazie sama woda.

Spoko mordzix to zrobie teraz tak jak mowisz i bedziemy obserwować,a zarowy byly kupywane tylko jak matuli nieraz podebralem z portwela takze wiesz hehe kumaci wiedzą

Spoczko mordeczko kazda zarowka u mnie ma po 60w prawie

A nie pojebało mi sie z mocą sorki xD mama mi zasze muwila ze niezly ze mnie elektryk hehe

Guest NorekKorek
3 minuty temu, joka.menas napisał:

EDYTUJ nie dodawaj posta pod postem.

okej juz rozumiem jak to sie robi w sumie pszydatne rzeczy

Guest NorekKorek
2 godziny temu, Funky Koval napisał:

Troll czy nie troll... alternatywa to młody wiek. Za młody... 

Nie wiem zapytaj siebie mordo to nie troll

2 godziny temu, Funky Koval napisał:

Troll czy nie troll... alternatywa to młody wiek. Za młody... 

I nie spamuj pod moim postem kochanym

5 godzin temu, NorekKorek napisał:

zaraz krew sie poleje

spokojnie, zostaw tą klawiaturę, nie pluj na monitor... usiądź i posłuchaj... Jeżeli nie będziesz odnosił się z szacunkiem do użytkowników tego forum to nikt Ci żadnej rady nie udzieli a wręcz przeciwnie, dla nas będziesz kolejnym dzieckiem neo z którego możemy się pośmiać. 

Ale... zmień swój tor myślenia, przyjmij każdą krytykę na klatę czy korpus wyciągając wnioski i wiedzę, a za 3 miesiące będziesz szczęśliwie zbierał plon :) Puki co to powinieneś ładnie przeprosić wszystkich użytkowników forum za swoje wcześniejsze wybryki, inaczej rad to szukać będziesz ale nie z naszą pomocą...

Guest NorekKorek
1 godzinę temu, Vito napisał:

spokojnie, zostaw tą klawiaturę, nie pluj na monitor... usiądź i posłuchaj... Jeżeli nie będziesz odnosił się z szacunkiem do użytkowników tego forum to nikt Ci żadnej rady nie udzieli a wręcz przeciwnie, dla nas będziesz kolejnym dzieckiem neo z którego możemy się pośmiać. 

Ale... zmień swój tor myślenia, przyjmij każdą krytykę na klatę czy korpus wyciągając wnioski i wiedzę, a za 3 miesiące będziesz szczęśliwie zbierał plon :) Puki co to powinieneś ładnie przeprosić wszystkich użytkowników forum za swoje wcześniejsze wybryki, inaczej rad to szukać będziesz ale nie z naszą pomocą...

Masz rację ,ale sie wku****m jak ktoś mi pisze rzeczy typu łee badylak lepsza na oknie bym wychodował itp... Nie przyjmuję takiej krytyki ponieważ to tak jakby ktoś sie wymądrzał kim to on nie jest lecz mimo wszystko Przepraszam wszystkich urażonych moim zachowaniem.Było ono nie stosowne do zaistniałej sytuacji,a że jestem ulicznym fighterem jp 100% to zrobiłem tutaj małą borute.Nie pisałem tego z myślą iż wzbogace swój charakter i pewność siebie tylko,abyście to wy też sie pośmiali jak ja podczas tego pisania(z mojej głupoty)tymczasem ja również miałem ubaw haha.Krótko i na temat pozwalam wam pisać jakieś małe rady,ale pamiętajcie żebyście nie pisali chamskiej krytyki ponieważ ja mam chamskie żarty psychopatyczne.Pozdrawiam Joka Menas i Vito xD

Guest NorekKorek

update .Kiedyś czytałem że jeżeli bletka sie przykleja na konopie to można ją scinać i jarać,ale pierw zapytam was prawda czy fałsz??(Ja jestem odważny chłopak i nie boje sie wyzwań pamietajcie,moge ją ściąć)  

Oznacza to między innymi iż mój post będzie prowadzony w sposób chumorystyczny,ale możecie również doradzać co i jak :))  (Ale jak ktoś sie spruje to solufke walimy)Pozdrawiam haha ^^

00a3572f2142e.jpg

Edited by NorekKorek

Nie ścinaj bo zetniesz.

Teraz czaję konwencję.  

Dobrze że przynajmniej błędów nie walisz bo od razu widać, że jaja sobie robisz i śmieszne to i z chómorkiem. 

Nie ścinaj.  Jeszcze nie gotowe