Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nie do końca wyschnięte topki


Zibir-Zibi

Recommended Posts

Siema! Bardzo proszę o poradę. Mam nie do końca wyschnięte topki - są suche z zewnątrz, w dotyku trochę jak gąbka ale łodyżki uginają się a nie łamią. Nie widać na nich nigdzie pleśni, robiłem dokładną rewizję podczas przycinania. Wyjeżdżam na 3 tygodnie na wakacje. Topki będą pozostawione bez opieki. Zostawić je w zamkniętym słoiku czy lepiej w otwartym słoju? A może całkiem poza słoikiem? Co sądzicie? Z góry dziękuje za poradę :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To, że nie widać obecnie pleśni a są wilgotne i masz zamiar je zamknąć jest 100% pewne że pleśń się pojawi. Ja ostatnio miałem wyschnięte topy na powiedzmy 90-93% i zamknąłem je w woreczku strunowym łącznie 100g ważonego i już po kilku dniach w temp powyżej 25stopni było widać delikatną wilgoć na ściankach a susz zrobił się jeszcze bardziej wilgotny, wilgoć jakby wyszła na wierzch także nie polecam zamykać, lepiej zostaw w jakims otwartym pudełku z nie za głębokim dnem żeby to wszystko jakoś delikatnie rozłożone bylo i mogło oddychac

Edytowane przez uNeedSome
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+