Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100w Little dwarf Indoor


Początkujący420

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No trzeba sie przyjrzec dokladnie i wytepic robactwo, sam nigdy nie mialem, wiec nie poradze. 

Wiem, ze profilaktycznie można uprawiac obok na przyklad bazylie, miete albo inne ziola, ktore odstraszaja intruzow.

Co do LST to moglbys ten glowny szczyt nagiac nizej, do poziomu, albo nizej nawet, ktory trzyma ta biala linka(?) Bo jak zostawisz jak teraz to tylko zdeformowany badyl urosnie. Caly ten odstajacy luk z trzema ostatnimi pietrami polozyc, tak zeby zaczac modelowac po obwodzie donicy, ktora moglaby byc juz wieksza swoja droga.

Smieszny odblysnik mozna mieć po tubie od Pringles, ma metalowe dno i mozna oprawke przykrecic, no i ogolnie to lekkie to, a czipsy sa najlepsze ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 17.08.2017 o 11:37, Dr.Resin napisał:

No trzeba sie przyjrzec dokladnie i wytepic robactwo, sam nigdy nie mialem, wiec nie poradze. 

Wiem, ze profilaktycznie można uprawiac obok na przyklad bazylie, miete albo inne ziola, ktore odstraszaja intruzow.

Co do LST to moglbys ten glowny szczyt nagiac nizej, do poziomu, albo nizej nawet, ktory trzyma ta biala linka(?) Bo jak zostawisz jak teraz to tylko zdeformowany badyl urosnie. Caly ten odstajacy luk z trzema ostatnimi pietrami polozyc, tak zeby zaczac modelowac po obwodzie donicy, ktora moglaby byc juz wieksza swoja droga.

Smieszny odblysnik mozna mieć po tubie od Pringles, ma metalowe dno i mozna oprawke przykrecic, no i ogolnie to lekkie to, a czipsy sa najlepsze ;)

Powodzenia

Odbłyśnik nie będzie potrzebny bo zbieram na HPS'a (Misiek mi polecił) LST już poprawiłem jutro podeślę foty jak się odgięła.

 

O 17.08.2017 o 12:17, Miś napisał:

Jak miałem mszyce, to podziałał oprysk wodą z mydłem :), wywar z tytoniu też może być dobry, ale nie testowałem :) 

Najlepiej pierwsze zdiagnozować, co to za robale :) 

No niewiem narazie usuwam to palcami

 

O 17.08.2017 o 09:55, Vito napisał:

Walcz z robactwem a tak to ładna :) 

Walcze ,walcze :silka:i dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak jest słoneczko to siedzi na parapecie :D ale w nocy i jak nie ma słońca to box.
i załatwiłem sobie nową lampkę 1000lm przed Hps'em którego kupie zamiast tego CFL'a
no właśnie się dziwie czemu jeszcze nie weszła w fazę kwitnienia :/

Edytowane przez Początkujący420
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+