Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Little Dwarf Automatic


Maniakst

Recommended Posts

Witam zakładam fotoleracje z 10 dnia zycia rosliny. Wczesniej nie było co pokazywać , roslina rosnie sobie na balkonie w dobrych warunkach.Mam zamiar dodawać fotki co jakieś 10 dni. Dziś jest jej 10 dzien wyszła na powierzchnie dnia 16.08.2013.

 

BOX - Wys.77cm Szer.40cm Dlugosc 50cm Powieszchnia [0,20m2]

Oświetlenie - 4 Swietlowki, 88wat, barwa 2700k

Wentylacja - 2 wentylatory

Podłoże: Ziemia z ogrodniczego do kwiatów o Ph 6.2 + Kermazyt
Nawozy:  Canna START, CANNA TERRA FLORES , CANNA PK 13/14 , CANNA BIORHIZOTONIC
Doniczki: 10 L 
Nasiona: Little Dwarf Automatic Od zambeza.com
Informacje dodatkowe: Myślałem nad małym LST , no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

 

10 Dzien

 

Little Dwarf Automatic 10 dzien

Little Dwarf Automatic 10 dzien

Little Dwarf Automatic 10 dzien

Little Dwarf Automatic 10 dzien

Little Dwarf Automatic 10 dzien

Little Dwarf Automatic 10 dzien

 

Porady i komentarze mile widziane. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinka wytrzymała i łatwa w pielęgnacji. Też ją mam. Nie trzeba przy niej specjalnie biegać. Możesz lać biohumusa extra. Moje bardzo dobrze go tolerowały. Lejesz 3-4 nakrętki na litr wody. Chyba trochę późno zasiałeś. Specem nie jestem, bo to dopiero moje pierwsze krzaczki, ale gdybym sadził jeszcze raz to pod koniec maja a nie w połowie lipca. Teraz coraz mniej słońca i coraz chłodniej. A słoneczko moje uwielbają. Ja lałem każdej jakoś 0.45 l wody co 3-4 dni. Jak było dobre słońce to było ok. Przy pochmurnych dniach zaczynały mieć za mokro. A co do nawozu na flo to raz zalałem florowit a raz floreo do roślin kwitnących razem ze stymulatorem kwitnienia floreo. Podejrzewam że dużo te nawozy nie dadzą. Roślinki jakby wcale na nie nie reagowały. A może to tylko wrażenie. Pewnie planton sprawdziłby się lepiej, jeżeli mowa o tych tańszych nawozach. Życzę powodzenia. Wrzucaj fotki. Z chęcią porównam z moim LD.

Z fartem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały upik 14 dzien 

 

14 dzien

14 dzien

14 dzien

14 dzien

 

Roslinka bardzo fajnie rosnie , nie podlewam zadnym nawozem leje czysta wode mineralna.

Mam jeszcze kilka nasion auto od zambezy , takie jak : White Widow Automatic , Green Poison Automatic , Jack Herer Automatic , Spirit Haze Automatic , Critical Dream Automatic no i ten Little Dwarf Automatic 

Ale to wysieje ja jak bede mial mozliwosc zabawy w indor , bo trochu szkoda ;p

No to do następnego upa  :peace:

 

własnie zamówiłem nawozy Canna START, CANNA TERRA FLORES , CANNA PK 13/14 , CANNA BIORHIZOTONIC i

PH metr. ADWA AD12 PH/°C (WATERPROOF)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawet jak bedzie maly plon bede sie cieszyl  :D , jak narazie pogoda dopisuje i oby tak do konca , tak jak pisał bebook chyba bede musial wyciagnac ten kermazyt bo podlalem kilka dni temu 300/400 ml wody dzis powinienem podlewac a donica nadal ciezka  :(

Pozdrawiam

 

Edit

 

15 Dzien

chcialem wam pokazac jak ładnie przyjmuje slonce na klate :D

 

15 dzien

15 dzien

15 dzien

 

Kermazyt wyciaglem zeby przesuczyc ta ziemie trochu.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały Up 19 dzień

 

19 dzien

19 dzien

19 dzien

19 dzien

19 dzien

 

Witam wstawiam foty z 19 dnia , roślina fajnie rośnie i zaczyna śmierdziec , podlałem ja wczoraj nawozem Canna Start a Canna BIORHIZOTONIC okazal sie przeterminowany mial date waznosci do 2012 xd.Wszystkie nawozy jakie wymienilem w 1 poscie dotarly do mnie wczoraj , tylko nie wiem za bardzo jak to lac.. 

2ml na 1,5l wody to bedzie dobra dawka ? mowa o dozowaniu wszystkich nawozow, ujdzie takie cos ?

kolejny problemem to ph metr ktory zamowilem sprawdzalem wczoraj i bawilem sie troche w mierzenie tego ph , ale za duzo nie zdzialalem hehe , robilem testy moja woda kranowa ma ph 7,8 dodalem troche soku z cytryny i ph spadlo do 6,6 dolalem nawóz Canna Start i ph wynosilo 6,8 no i podlalem rosline obficie az woda wylatywala dziurkami na podstawke , woda z podstawki byla hm koloru jak piwo , siuski zmierzylem ph i wyszlo 7,8

wsadzilem miernik ph do gleby (Do donicy) i pokazalo mi Ph 5.8 i juz z tego nicnie kminie , mogl by ktos mi to wyjasnic , bardzo bym prosił , do tego ph metru dostalem 2 saszetki z zawartoscia jakiegos płyny Ph 7.01 i Ph 4.01 Buffer Soluction do czego to jest ??

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i wypowiedzi

:peace: 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

saszetki sa do kalibrowania (ustawiania miernika)

woda ktora wycieka ma ph zmienione bo ziemia ma wysokie ph.

podlewaj woda (czy czysta czy z nawozem) o pH 6.0. ziemia wkoncu przyjmie pH roztworu.

miernik ph do gleby niesprawdza sie z tego co czytalem w necie. wiec sie nim nie sugeruj.

no a dawkowanie masz rozpisane na kazdym nawozie, a jak jeszcze czegos nie wiesz to szukaj w dziale nawozy,

napewno juz opisywali twoje, usery jakies.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fajnie rośnie jak na takiego późnego automata ;)

 

No elegancko , a wrzesień u mnie ma być jeszcze gorący więc jeste zadowolony z pogody ;p

 

saszetki sa do kalibrowania (ustawiania miernika)

woda ktora wycieka ma ph zmienione bo ziemia ma wysokie ph.

podlewaj woda (czy czysta czy z nawozem) o pH 6.0. ziemia wkoncu przyjmie pH roztworu.

miernik ph do gleby niesprawdza sie z tego co czytalem w necie. wiec sie nim nie sugeruj.

no a dawkowanie masz rozpisane na kazdym nawozie, a jak jeszcze czegos nie wiesz to szukaj w dziale nawozy,

napewno juz opisywali twoje, usery jakies.

 

Dzieki baton za tego posta , i fajnie ze zagladacie ;p

To do następnego Upka

Pozdrawiam all 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś roslina pokazała pierwsze prefelowery i dostała lst  :D 

 

20 dzien lst

20 dzien lst

20 dzien lst

 

Pierwszy raz naginałem , i zjebalem 2 rzeczy , ujebałem jeden odrost... , za mocno naciągnołem sznurkiem i odpadł , 2 rzecza jest to że posadziłem ziarno na samym środku donicy i tera ciężko będzie wykręcić  :laugh:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+