Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Cześć! Jestem Kryniu i jestem tu nowy, witam wszystkich serdecznie. Założyłem konto żeby pochwalić się swoim nowym wapkiem – AirVape Xs!

IMG_7884.thumb.JPG.21499eb44005fd65eff87b3b1d048978.JPG

Na ten konkretny model zdecydowałem się na podstawie pozytywnych recenzji które przeczytałem i potwierdzam – to naprawdę świetny sprzęt!

AirVape XS jest bardzo mały, bez problemu mieści się w kieszeni i w dłoni. Obudowa jest metalowa i sprawia wrażenie bardzo wytrzymałej, całe urządzenie wygląda bardzo elegancko. Na obudowie jest wyświetlacz i przyciski do regulacji temperatury.

IMG_7885.thumb.JPG.0fdffffa58d671a04bded900c130bd1c.JPG

Nagrzewanie jest superszybkie – 30 sekund, sprzęt wibruje gdy osiągnie temperaturę.

Jakość pary jest super – nic nie drapie ani nie drażni, nie przypala materiału – po zakończonej waporyzacji jest on jedynie ciemnobrązowy. Komora jest dość mała, nadaje się do użytku w 1-2 osoby, sprzęt bardzo oszczędny jeśli chodzi o zużycie ziółka. Komora ceramiczna, ustnik szklany, to podobno najlepsze połączenie. Smak jest świetny, pali się z przyjemnością.

IMG_7887.thumb.JPG.8ad6babbd553ce0306f88086e6696c30.JPGIMG_7888.thumb.JPG.a52ad7f1491ff8cc9c4a5f32a0011f68.JPG

Efekty – bajka! Miły, przyjemny haj, zero zmułki jak tytoniu. Na wyższych temperaturach działa naprawdę mocno – początkowo byłem sceptyczny ale jak najbardziej idzie dobrze się porobić.

Sprzęt ma dożywotnią gwarancje producenta, co chyba nie jest zbyt częste z tego co czytam. W zestawie jest też całkiem spoko skórzany futerał: IMG_7883.thumb.JPG.ecf44ad247d812c14fab6fac152af659.JPG

Polecam wszystkim myślącym nad wyborem wapka. Ja swój kupiłem tutaj: https://www.vapefully.com/pl/produkt/airvape-xs/ i jestem bardzo zadowolony :-)

Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Pozdro, buch z Wami!