Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB 2x280W | Dinamed, Royale Haze, Tangerine Dream, Critical Kush, CBD Skunk Haze, Deep Mandarin, CBD Star, Tutankhamon


Recommended Posts

:elo:Drwal

Bez kitu bardzo ładnie się dziewczyny rozkręcają, mimo ostrego defo wystrzeliły do góry jak z procy, na flo będzie konkretnie i grubo :big-joint:

Co tu dużo pisać od razu widać że, niczego im nie brakuje, aż miło się patrzy na takie okazy. 

Generalnie mamy panny w tym samym stadium i @Miś z tego co widziałem chyba też, w tym tygodniu robię kolejnego fryzjera i jak u Ciebie zabawa dopiero się zaczyna.

Będę obczajał,ciekawy projekt,zwłaszcza panele - widać że robią robotę. Z fartem do mety. Pozdrawiam MSW

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko, mam pytanie, widziałem we wcześniejszym GL, że używasz tej herbatki bio tabs, znalazlem jeszcze jakąś nowość od nich Bio PK 5-8, stymulator kwitnienia, używasz go może? co wogóle sądzisz o tym? stosować razem z herbatką czy może oddzielnie, albo jedno albo drugie? Tak na marginesie elegancki GL, pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

PK też mam, ale dopiero od tego grow będę używał także nie powiem teraz co o nim sądzę. Miałem zamiar dolać go do zbiornika Autopotu żeby roślinki pomału go piły, ale teraz mam wątpliwości czy to dobry pomysł. Jak nie do zbiornika to będę testował. Na jednej roślinie samo PK, na innej sama herbatka, na innej herbatka z PK podawane na przemian, na innej podawane razem. Nie ma za wiele informacji na ten temat także do niektórych rzeczy trzeba dojść samemu. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Drwalu, proponowalbym Ci napisanie do czlopakow z Biotabsu emaila. Mimo, ze moj angielski jest slaby to dogadalem sie z nimi bez problemu. Pisalem czy to dobry pomysl laczyc caly zestaw z bio pk, powiedzieli, ze to moze tylko pomoc a nie zaszkodzic, ale nie wiem jak to sie ma z herbatka..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Napisałem dzisiaj w nocy i dostałem odpowiedź, żeby podawać herbatkę w 3 i 5 tygodniu kwitnienia a PK w 4 i 6. Czyli przez 4 tygodnie na przemian. Co do wlewania nawozu do zbiornika to kategorycznie odradzają. W prywatnej wiadomości też ktoś mi to napisał i sprowadził na ziemię, że tylko niezły baran mógłby wlewać organike do zbiornika :D No i ma rację :) :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 48

Flo 25

Warunki w dzień 26°C / 50%

Warunki w nocy 22°C / 60%

Witam:elo:Mimo, że od początku panienki były na 12/12 to bez łamania i tak się nie obeszło :D W poniedziałek dostały herbatkę kompostową. Niestety 4 panienki się zblokowały i nie chcą kwitnąć. Jedna z nich - Royal Haze na ostatnich fotkach. Pozdro

large.DSC01562.JPG.2fb242111b47557915af4large.DSC01560.JPG.054b6bcfb20fa23220ac9large.DSC01559.JPG.fc0ad205fe25aa14246c3large.DSC01558.JPG.a84062f837ac419c8073alarge.DSC01566.JPG.1f26aaca01b6fe7bbfd27large.DSC01555.JPG.7a51e92453fccc1fce7d3large.DSC01553.JPG.372e3d6447c7aa7966628large.DSC01565.JPG.e8dc909d38c4ae6468df4large.DSC01564.JPG.cbda8c624394913f22232

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+