Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL150W | White Widow, Auto Masszar


joka.menas

Recommended Posts

Dzieki za wskazowki Smaku, przydadza sie na pewno. A co do suszenia to tak przypuszczalem (ale zawsze dobrze jeszcze posluchac modrzejszego)  ale bardziej mnie interesowalo pudlo w ktorym OBECNIE sa pojemniki z woda i ziolem, ale juz tak to zrobilem ze swiatlo nie dochodzi a jakos to powietrze moze ucieka.

Jeszcze raz dzieki!

Raporty z palonka:

Niewielka ilosc sciagnieta z rekawiczek przy harvescie dala kuleczke o srednicy chyba 3mm. Jak ja sie STĘSKNIŁEM  za takim haszowym smakiem:fly:- High jak to na hasz, ciezszy ale energiczny.

Male sciente topki (nie moglem wytrzymac wiec na probe :puff: przed harvestem) 4 dni suszenia (byly bardzo syche wrecz przesuszone), od wczoraj juz 24h w sloiku ze skorka grejpfruta (topki nabraly wigoru i znow mokre i klejace)- Smak takie troche siano mam nadzieje ze nabierze go w trakcie curingu. High jak to na Sativy przystalo lekkosc na duchu i w glowie.

"...Myslisz sobie juz mi bania zeszla bo tylko 1 moze 2 buchy i zaczynasz sie smiac sam do siebie i mowisz- No, napewno zeszla to czemu sie smiejesz jak idiota do odkurzacza..." :zajebiscie:

Co do WC- woda po 24h lekko zmetniala, zapach mokrych topow w wodzie :laugh:!

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zioło po water curringu jest beznadziejne do palenia. Waporizer sobie kup :D Zioło parowane 2x bardziej klepie.  W sensie jakbyś spałił dżona z jednej sztuki, to w vaporizerze wystarczyłoby Ci pół, może ciutke mniej żeby uzyskać ten sam efekt.

 

Pozdro, fajnie sobie uciąć swojego topa nie :joint:

 

Gratuluje zbiorów, fajan uprawa :elo:Zaglądałem do Twoich roślin równie często co do swoich, fajnie, że Twoje dojrzały :D 

pisz jak wali wbanie :D

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Killerontheroad napisał:

Pozdro, fajnie sobie uciąć swojego topa nie

Pewnie ze tak, zwlaszcze ze palisz to co chcesz a nie to co kupiles!

Dzieki. Ja rowniez czesto zagladalem do Ciebie.

Jak wali po lbie, jak typowa sativa, to co chcialem osiagnac, zadnego Indyka przez dlugi czas nie wezme do ust, naraszcie mam to co lubie, dzisiaj mialem cos takiego:

5 godzin temu, joka.menas napisał:

"...Myslisz sobie juz mi bania zeszla bo tylko 1 moze 2 buchy i zaczynasz sie smiac sam do siebie i mowisz- No, napewno zeszla to czemu sie smiejesz jak idiota do odkurzacza..." :zajebiscie:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Killerontheroad to co pisze producent to znaczy że w optymalnych warunkach pogodowych i ogólnie trafiły się osobniki które tyle dały tak samo jak dojżewanie tez zależne od warunków a ty znowu sie podniecasz to samo dotyczy zawartości thc ze pewna liczba osiąga te 25%.Więc muszę cię sprowadzić znowu na ziemię i powiedzieć przestań sie podniecać żebys się znowu nie zawiódł!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko.

Smak nie wielki, moze 5%, 50% bez samku, 45% siano. Po 5 dniach suszenia poszlo do sloika, dzisiaj jest juz 24 godz w sloiku ze skorka cytrusa. Moc chyba tez slaba, osoba duzo spozywajaca moze uzyka niewielki high.

Czy za szybko wysuszylem? A moze za dlugo trzymalem w suszarni bo warunki w niej tez nie byly idealne, czasami wrecz zalosne. Szykuje mi sie druga czesc scinki i nie chce zmarnowac ponownie.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+