Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Nadchodzi ExpoCáñamo 2016 Ruszamy wszyscy do Sewilli!


Vito
 Share

Recommended Posts

Sevilla ma swój specjalny kolor, ale w dniach 13, 14 i 15 maja zafarbuje się na zielono, aby towarzyszyć 2 edycji targów konopi ExpoCáñamo. Kilka lat temu nie mogliśmy nawet marzyć o tego rodzaju wystawie konopi w tym andaluzyjskim mieście, ale czasy się zmieniają, a rynek konopi jest sektorem, który dokonuje silnego nacisku i wyrabia sobie miejsce w naszym społeczeństwie. Projekt ten, zaledwie dwuletni, już teraz zapowiada się jako konieczna wizyta dla wszystkich miłośników marihuany, którzy chcą przeżyć kilka dni zabawy i zdobywania ciekawych informacji.

expocanamo_blog_full_2_blog_full.png

 

Isla de la Cartuja została wybrana jako siedziba Międzynarodowych Targów Sevilla ExpoCáñamo 2016, a targi zamierzają być ważnym wydarzeniem dla osób zainteresowanych tematyką konopi w Hiszpanii. Są też narzędziem służącym do szerzenia kultury konopi, obejmującym trzy główne tematy: konopie do celów przemysłowych, terapeutycznych oraz regulacje i normalizacja użytkowania.

To spotkanie podzielone zostało na dwie części, z jednej strony oferuje wizję społeczną, w której chce dać wysokiej jakości informacje na temat wykorzystania i konsumpcji marihuany, jej zastosowania, a także jej właściwości na poziomie przemysłowym i medycznym. Z drugiej strony, będzie to wydarzenie poświęcone dostarczaniu informacji biznesowych, ponieważ połączy różne obszary tego sektora i skupi w tym samym miejscu, różne możliwości oferowane przez rynek.

Jest to szansa dla uprawiających oraz konsumentów, którzy chcą poznać aktualny rynek, jakie nowości prezentowane są w tym roku i jakie są nowe produkty. Wszystkie informacje przekazywane podczas targów opierają się na badaniach naukowych i będą potwierdzane przez naukowców i praktyków.

Jest to wydarzenie, którego głównym celem jest oferowanie wysokiej jakości specjalistycznej wiedzy i propagowanie zastosowań konopi w zabawny i przyjemny sposób. Dlatego też wszyscy, którzy przyjdą na ExpoCáñamo 2016, będą mogli zdobyć wiedzę i wziąć udział w konferencjach, warsztatach, wystawach i koncertach zaplanowanych na te trzy dni.

Możesz czytać dalej po angielsku klikając tutaj

 

images_blog_cdn.jpeg

marc-emery_blog_cdn.jpg

 

https://www.dinafem.org/pl/blog/epocanamo-2016-sewilli-konopi/

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+