Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Międzynarodowe Targi Cannafest świętują swoje 5-lecie


Vito

Recommended Posts

Praga ponownie gościła miłośników konopi podczas wydarzenia, które w dniach 7 i 9 listopada na terenach targowych Holesovice obchodziło swoje piąte urodziny jako Międzynarodowe Targi Cannafest Konopi i Ziół Leczniczych. W trzydniowym kalendarzu tych kluczowych dla naszej branży targów znalazły swoje miejsce m.in. filmy dokumentalne, degustacje, relaks, imprezy i wykłady najlepszych specjalistów.

 

CANNAFEST_9_blog_full.jpg

 

W ubiegłym roku, w Cannafest wzięli udział wystawcy z 21 krajów, przewyższając tym samym zasięg międzynarodowych targów Spannabis, które odbywają się co roku w Barcelonie. W tym roku w Czechach spotkali się wystawcy zajmujący się technologią uprawy, nawozami, nasionami marihuany i produktami dla palaczy oraz odparowalnikami. Zespół Dinafem oczywiście też był obecny (możesz odwiedzić nas na stoisku 83).
 
Ale to nie wszystko - w wydarzenie, które ma na celu zwiększenie świadomości na temat marihuany w XXI wieku wzięli udział także producenci kosmetyków, odzieży, żywności i przedstawiciele mediów. Chociaż w tym roku najmocniejszą stroną targów jest wielkie zainteresowanie jakim cieszy się zastosowanie marihuany do celów leczniczych.
 
Targi Cannafest wspierane są przez instytucje i firmy, które stosują marihuanę jako naturalny zasób o licznych zaletach i zastosowaniach, jak i przez tych, którzy walczą o jej legalizację i zastosowanie w medycynie. Na tej edycji targów obecnych było ponad 130 wystawców, którym towarzyszyły prezentacje audiowizualne, wykłady, degustacje, masaże, imprezy i inne zróżnicowane atrakcje.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+