Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl

Problemy z sercem(bardziej głową) przez palenie.


gabrys

Recommended Posts

Hej Wam wszystkim,

jeśli napisałem ten post w złym temacie, dziale etc. to przepraszam, bo nie ogarniam szczerze tego wszystkiego jeszcze - pokrótce opowiem tylko jakie życie wiodłem, co się stało i tak dalej - ogólnie już praktycznie z wszystkiego się wygrzebałem, ale jednak chciałbym Waszej porady.

Tak więc, paliłem sobie 3-4 razy na rok, ale jak już paliłem to zdecydowanie bez patrzenia na wszystko; żyłem w nieświadomości jak teraz na to patrze - mieszałem w ciągu dnia na imprezach(takich zjazdach ludzi z mojej branży) różne palenie, od ludzi z całej polski - normalnie po trójce, konkretnie się spaliłem, joint za jointem - do tego czasem wjechał alkohol i nic, a nic mi nie było - czułem się dobrze, choć miałem zawsze "poczucie winy" na drugi dzień, że mieszałem to wszystko i w końcu pewnego dnia zapaliłem ze znajomymi towar nie wiadomo skąd, oczywiście nie zapaliłem sobie buszka, odczekałem i ew. zapaliłem jeszcze jeśli towar spoko - tylko normalnie bata na dwóch - wspomnę, że byłem wtedy po antybiotyku i dość ciezkich przeżyciach rodzinnych, ale nie chcę tego opowiadać i wtedy pierwszy raz jakoś "przetarłem" ręką o klatkę piersiową, gdzie paliłem na prawdę lekko 3 lata i poczułem tak szybkie bicie serca, a że byłem mega spalony to strasznie się wkręciłem, znajomy na szczęście szybko mnie ogarnął, podał magnez b-6, zaparzył melasę grając w gre psychologiczną, ze on miał to samo i każdy łyk melasy pomaga - ogólnie uspokajał mi głowę, przykładał ręcę do tętnicy i wystukiwał mi puls o wiele, wiele wolniejszy niż miałem, bo serce napierdalało mi wtedy na prawdę bardzo szybko - jak mi to wszystko zeszło w jakieś 20minut(dla mnie to była wieczność i strach, że zejdę, a nie moge sobie na to pozwolić :D) - było super, ale na drugi dzień czułem to samo - cięzki oddech, "ból" serca, panika i lęk - następne dni przy zasypianiu to samo - bicie serca wywoływało u mnie tak wielki lęk, ale skracając całą historię - podobno nerwica lękowa, bo mama to ma więc predyspozycje mam, miałem jeździć do psychologów, brać SSRI(zewnętrzny inhibitor wychwytu serotoniny z organizmu) i inne bajki, ale szczerze pomogło mi to, że uwierzyłem, że to tylko głowa, przeczytałem jedną książkę o strachu i lęku takiego zwykłego chłopaka z bloków, gorąco polecam zresztą - gdzie pokazuje on, że miał na prawdę o wiele gorzej i dużo pomógł mi też świadomy sen, w którym rozmawiałem sam ze sobą, wizualizowałem sobie ataki nerwicowe i jakoś to wszystko odeszło... Skoro odeszło to czemu by nie zapalić znów po przerwie; lekki mach - nie wiem czy się zaciągnałem nawet - od razu puls milion - nie wiem czy to trauma czy co, ale jak nawet pomyśle o paleniu teraz to mam stres, ciężar na sobie i lęk, a strasznie mnie to denerwuje, ponieważ przypominam sobie czasy gdy paliliśmy ze znajomymi, takie na prawdę piękne chwile w życiu i uważam serio, że palenie jest lepsze niż walenie wódy ze znajomymi. 

Poradzicie mi? - Udać się do kardiologa, on stwierdzi że wszystko gra i przekonać mózg wtedy, że to tylko głowa, a nie serce? - Czy nie próbować nigdy więcej, by nie robić sobie okazji na zgon.

PS. ja wiem, że to forum o uprawie, ale jednak z konopiom i ludźmi z nią obcującymi jest związane, dlatego pisze tutaj o tym problemie. 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak wspomniałeś to wszystko siedzi w głowie. Do kardiologa możesz iść żeby mieć święty spokój, ale moim zdaniem nie jest to potrzebne. Spróbuj zmienić podejście do palenia. Nie myśl o tym, że robisz coś złego, bo nie robisz. Palenie MJ ma wiele pozytywnych aspektów w tym zdrowie. THC i inne kanabinole przyjmowane przez palenie jojnta mają pozytywny wpływ na twój organizm. Nie walcz z hajem a raczej poddaj się mu. Zrelaksuj, wyluzuj, odpręż się i przyjmij do świadomości, że masz ten idealny stan :)

pozdro

Link to comment
Share on other sites

Hej. Przeszedłeś wlasnie inicjacje świadomości palenia. Panikujesz a panika plata figle umyslowi. Poczytaj moje artykuly a przekonasz sie ze wiele osob tak mialo :)

Warto zadbac teraz o diete i wyzszej jakosci susz, jak i relaks, idzie lato masz idealny czas by sie tego wyzbyc i zaczac nowa przygode - wiekszego postrzegania swiadomosci swojego istnienia jak i swiata otaczajacego Ciebie. Bedzie dobrze, poczytaj artykuly.

A jak cos to pisz, pomoge.

Z buchem :indiana:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+