Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto niie kwitnie a ma juz 47 dni


pochwała

Recommended Posts

SA to 4 odmiany AK47 ww&bb amnezia i OG nie wiem dlaczego ale na 8 dziewczynn jedna zakwitła i ma się dobrze a reszta rosnie i rosnie auto fem 100%  wilgotność miedzu 45 a 65 naświetlenie 600w ph wody podlewam woda 5,5/6.5 sa male oznaki kwitnienia od 7 dni ale nic pozaty stanely male włosku w rozwoju tak mi się zdaje 1 na 8 poszła i jest dobrze cała obrasta a tamte rosna i rosna

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

doniczki 11 litrowe zaczelem podlewac chemia dopiero od 25 dnia na kwitnienie firmy canna tak jak w tabeli pk13-14 boost i tym podobne zmienić swiatlo na 12/12 uzwam swiatloa na początku przez tydzień 24 na 0 po 7 dniach przełoczylem na 18/6 lapa 600w wysokość na początku 70cm nad roślinkami teraz około 50+cm

co może być nie tak pestki?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak to w 47 dniu nie kwitnie, to nie jest automat.  Automaty najczęściej zakwitały 16-20 dzień. Przynajmniej z mojej obserwacji. Nieraz trochę później. A tu 47 dni i nic? To nie automaty. Wstaw zdjęcia.

I postaraj się pisać poprawnie, bo ciężko się to czyta. Zero interpunkcji, wszystko z małej litery :Facepalm:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+