Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka odmiana pozwoli chociaż raz jeszcze to przeżyć? Wybór odmiany.


PisiontyWieśław

Recommended Posts

Siema nie probowalem ale zamierzam posadzić Tutankhamon od pyramid seeds 33% THC, a za miesiąc przetestuje jak dojdzie Santa Maria od No Mercy Supply, ale ogólnie jak malo palisz to można blue cheese od dinafem po trzech tygodniach weg ucinasz wszystko zostawiasz odrosty z 3 pietra i po trzech dniach na kwitnienie przelaczasz , wyrastają dwa topy ok 10 gram ale takie żywiczne mnie to po lolku na kanapę i WOW, jak 1 raz , po bongo nie wiem co by było

Powodzenia taki blue cheese scialem w 45 dniu flo po tym jak sampelka sprobowalem,także jak potrzymasz jeszcze dłużej do bursztynowy to nie wiem, dodam ze uzylem biotabs (same tabsy) i plagrona Royal sugar green sensation i terra bloom ziemia plagrona grow mix wtedy jeszcze bez power roots

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego ograniczac sie tylko do odmiany?

Jezeli szukasz takiej, lub podobnej fazy to polacz wodke + energy drink + bez wydziwien cos z haze.

Polecam 3g suszonych cubensis na naprawde cos mistycznego, a uprawa szybsza i banalnie prosta.

Jak czujesz sie na nogach to salvia d. ta roslina miazdzy moca kazdego kwasa,dzieki bogu dziala pare minut.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego ograniczac sie tylko do odmiany?

Jezeli szukasz takiej, lub podobnej fazy to polacz wodke + energy drink + bez wydziwien cos z haze.

Polecam 3g suszonych cubensis na naprawde cos mistycznego, a uprawa szybsza i banalnie prosta.

Jak czujesz sie na nogach to salvia d. ta roslina miazdzy moca kazdego kwasa,dzieki bogu dziala pare minut.

 

jak chcesz sprzatac zryboki to sposob ok

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+