Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Lanie nawozu podczas wegetacji (nasiona automatyczne)


fazzybear

Recommended Posts

Ok wielkie dzięki ale od kiedy go zacząć lać by nie poparzyć korzeni? A dawke zmniejszyć tak o połowe? bo producent mówi by dawać 2-4 nakretki czyli 60-120 ml

A i o takie tabsy ci chodziło? BioTabs Tabletki Indoor

Bo teraz włożyłem to ziemi i wyszło na powierzchnie jakieś z 2.5cm i chyba odpadnie za kilka godzin skorupka z nasionka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ok to odczekam i włącze już 150w jak odleci ta skorupka.

 

A jaki ukorzeniacz polecisz i biotabsy? Najlepiej jak byś podlinkował bo tu obok mam ogrodniczy wiec łatwiej by było mi to ogarnąć.

 

Sorry że tak dużo pytań i głowe zawracam wam ale to moja pierwsza hodowla i nie chce się zniechecić to hodowania tak pieknej rośliny w przyszłości :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak Fazzy to te Bio Tabsy.

 

Jak sam widzisz ,żaden koszt.

Fazzy

 

Przede wszystkim to uprawa a nie hodowla (ale to tak na marginesie)

 

Ukorzeniacz już pisałem wyżej .  Wystarczy nawet AGRECOL do sadzonek zielonych i nasion z witaminą B.

 

"Kto pyta nie błądzi"

 

Powodzenia i z fartem do mety.

 

Bio Tabsy są tylko jedne, te z twojego linka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ok to odczekam i włącze już 150w jak odleci ta skorupka.

 

A jaki ukorzeniacz polecisz i biotabsy? Najlepiej jak byś podlinkował bo tu obok mam ogrodniczy wiec łatwiej by było mi to ogarnąć.

 

Sorry że tak dużo pytań i głowe zawracam wam ale to moja pierwsza hodowla i nie chce się zniechecić to hodowania tak pieknej rośliny w przyszłości :P

UPRAWA!!!

Hoduje to sie rosliny na nasiona lub klony

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Fazzy

 

Odpowiem w następujący sposób.

 

Osobiście używałem ukorzeniacz przez pierwsze dwa tyg na wegu a później pierwszy tydzień flo. Czy zrobiłem dobrze , nie wiem. Wiem natomiast ,że efekty u mnie były dobre co możesz zauważyć w moim GL.

 

W chwili obecnej mam w zestawie ukorzeniacz przeznaczony specjalnie do mary i stosował go będę wg zaleceń producenta.

 

Czasami trzeba poeksperymentować , bo co nas nie zabije to nas wzmocni i wyjdziemy bogatsi o kolejne doświadczenie.

 

Wybacz ale pitolisz farmazony jeśli w tym art nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie ile i tabsów używać.

 

Dla mnie prosta sprawa,że nie przeczytałeś dokładnie tego co pisał Vito, ani pytań i odpowiedzi innych użytkowników. Poza tym są filmiki w tym art i wystarczy uważnie je oglądać.

 

Następnym razem zanim weźmiesz się za uprawę to przygotuj się do niej odpowiednio.

 

Lenistwo nie jest wytłumaczeniem braku wiedzy :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+