Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Przesylka RQS


Szejeg

Recommended Posts

Witam, jako że nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie mam nadzieję że dostanę parę dobrych porad :D

Nurtuje mnie już od kilku dni pytanie czy nie zatrzymają mi przesyłki na granicy :P Chodzi mi o dobry seedbank RQS. Moje zakupy to 3x Ak47 Auto ( tego raczej nie zatrzymają) oraz Easy Start- jest to ziemia z paczką bacto pod sionka oraz chyba instrukcją jak zacząć. Czy na podstawie podejżeń o sadzenie mogą zatrzymać paczkę? A tak wgl używał ktoś z was coś podobnego? I co sądzicie o tych nasionkach? ;)

Za miesiąc będę zaczynał indoora pod hps150 na wymiarach 45x50 80-100wys.

Czy węgiel aktywny akwaryjny się nadaję czy raczej z allegro załatwić do powietrza?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okej,Thx :D Ale na anonimowości nie ma co oszczędzać. Słyszałem też coś takiego że do roslinek trzeba dostarczać CO2 i szukałem czegoś w temacie to znalazłem filtry węglowe pochłaniające zapach ale je się montuje na wylocie, więc na wlocie też trzeba coś załatwić czy jak inaczej im dostarczać dwutlenku?

I jakie suplementy polecacie tak w miarę tanio na cały okres? I czy ph jakoś regulować w razie w? W jakich proporcjach zmieszać perlit, wermikulit z ziemią? Doniczki po 5l są.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+