Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zmiana życia.


lizard750

Recommended Posts

Witajcie Rodzinko  :rasta:

Temat dość poważny wiec liczę na Wasza pomoc ;)
Uprawa MJ pochłonęła mnie w takim stopniu, że chce wyjechać z Polski i zacząć zajmować się tym profesjonalnie. Moim celem jest kraj Basków, mam przeczucie, że tam najłatwiej znajdę osobę która zapewni mi dach nad głowa w zamian za moja prace. Dla niektórych z Was może brzmieć to jak abstrakcja. Po doświadczeniu jakie zdobyłem stopując po Europie wiem jednak ze nie ma rzeczy niemożliwych. Cały czas próbuje złapać kontakt z klubami konopnymi czy nawet seedbankami, może jednak okazać się, że jedyne wyjście to spakowanie plecaka i w wyruszenie w drogę. 

Ok, trochę naświetliłem swoją sytuacje, teraz o co mi chodzi w stosunku do Was. Szczerze mówiąc liczę na wszystko co tylko możecie poradzić, każdy z Was mógłby mieć coś ciekawego do powiedzenia, bo każdy z Was ma inne doświadczenie i inne przeżycia. Jeżeli przychodzą Wam do głowy jakieś rady albo chcecie wyrazić swoje zdanie to zapraszam do dyskusji. 

Lizard :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem Ci szczerze jak to jest na prawdę.

Żyliśmy przez sekundę życia w San Sebastian u naszego znajomego własnie w krainie basków.

Kraina Basków jest najdroższym regionem Hiszpanii cena wynajmu  mieszkań zaczyna się od 500 euro (nora) do xxx euro, nie ma nic taniej. Popatrz sobie fora hiszpańskie jak ludzie wstawiają swoje zdjęcia byle by ktoś im wynajął coś za 300 euro-to jest masakra.

Pracy dla Polaków tam nie ma- musisz znać język hiszpański komunikatywnie by cokolwiek dostać. Jedzenie droższe, choć jest lidl :)

Żaden klub konopny nie przyjmuje growowrów bez polecenia osób już wtajemniczonych, w krainie Basków klubu konopne działają inaczej niż w Katalonii.

Tam musisz mieć numer imigracyjny i dokument że tam żyjesz i pracujesz, inaczej do klubu nie dostaniesz pozwolenia na wejście. Na ulicy nie sprzedają zioła, za palenie zioła w miejscu publicznym jest mandat ok 200 euro.

Za uprawę też jest przypał, outdoory są okradane i kontrolowane śmigłowcami-przykre ale ta kraina nie jest "krainą" jak się zwie.

 

Znam się osobiście z chłopakami z Dutch Passion i nie działają w ten sposób powyżej opisany, tak nagradzają nasionami growerów i sprzętem(produkują tez ledy) ale nie przyjmują nikogo kto by nie pochodził z branży do grona.

 

Zdecydowanie odradzam na start życia w Hiszpanii ten region, jest tam chłodniej niż nad morzem,drożej a polaków tam jest garstka trzymająca się z daleka od "nowych". Pogoda francuska. 

 

W innym kierunku Hiszpanii też polecam unikać polaków bo Cie wysterują, w każdym kraju gdy spotkasz polaka uważaj bo zwyczajnie Polak zagranicą jest okropny. 

 

Strona Barcelona/Alicante/Murcia bardziej niebezpieczna ale za to wolniejsza i tańsza i słoneczniejsza, i lżejsze prawo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wszystkim za odpowiedź!

Hmm jeżeli faktycznie tak wygląda w krainie Basków to rzeczywiście nie ma sensu tam się pchać. Zainteresowałem się tym rejonem bo spotkałem dużo osób twierdzących iż San Sebastian to rejon gdzie każdy służy pomocną ręką.

Może to i dobrze bo ciągnie mnie też na południową stronę. Wiadomo cieplej to i przyjemniej :D

Liczę się z faktem, że mogę tam pojechać i na samym początku zacząć żyć, tak by poznać odpowiednich ludzi którzy może umożliwią mi wejście w to grono. Muszę jechać do Hiszpanii ! Ciągnie mnie tam niesamowita siła i wierzę, że to będzie dobra decyzja. Czuje to we krwi, czuje, że coś mnie tam spotka. 

@Dzik Myślę, że na USA przyjdzie jeszcze pora ;)

Tu w Polsce zastały już podjęte decyzje które zbliżają mnie do ZMIANY ŻYCIA ;)

Jesteśmy w kontakcie :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+