Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

 a ja właśnie wróciłam z zakupów żeby ją przesadzić ;/ ale może macie racje .. nie wiem .
tak oczywiście, że ma ' ujścia' ;)
co do podlewania ostatnio dostawała więcej jakieś 400 ml. Ma wyschniety dam wierzch ziemi ( tj ok 1,5 cm ) poniżej zawsze ma wilgotno . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chłopaki jakie mieliście skutki zestresowania automatów spowodowane przesadzeniem ?

Ja bym przesadził to zawsze większa powierzchnia dla korzeni. Jak plant faktycznie się zestresuje to będziesz wiedziała na przyszłość  :re:

Takie moje zdanie, jak sama nie spróbujesz to zawsze będziesz miała wątpliwości  :zen:

z fartem i w zdrowiu do końca  :big-joint:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i o to chodzi wlasnie zeby sie przelalo. To nie apteka i nie lejesz tyle ile wejdzie tylko tyle zeby zaspokoic rosline. Jak podlewam to zawsze przelewam i nadmiar splywa do podstawki, a po 15-20 minutach w podstawce juz nic nie ma. Wiec nie ma co sie szczypac i podlewac takimi ilosciami malymi. Ja podlewam swoje planty po 1-1,5 litra co okolo 4-6 dni w 5 litrowyc mg donicach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+