Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W | Jack Herer, Think Different


Recommended Posts

up! 
Dnia 15.12 rośliny zakończyły swój żywot  :puff:  Ciemnie miały przez ok 30h. Suszyły się w starym boksie po czym zostały przeniesione do wentylowanego pomieszczenia w którym utrzymuje się temperatura 15-19 stopni, a wilgotność  jest na poziomie 40%. Będę je tam trzymał aż powierzchnia topów delikatnie się osuszy, a następnie topy zostaną oddzielone od łodyg. Nie wiem co więcej pisać wiec jak macie pytania czy uwagi to śmiało  :D

P.S gałązki są tak blisko tylko ze względu na zdjęcie, normalnie są oddzielone od siebie ok 2cm.

 

razem suszenie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

up!

Czas na curring. Dziś jest 6 i ostatni dzień suszenia wraz z łodygami. Topiszcza wylądowały już w słoikach i przez następne 4 dni będą miały dostęp powietrza 12/12. Dziękuje wszystkim użytkownikom i growerom za  udzielona pomoc,dobra karma do Was wróci.  :zen:  1 grudnia wspominałem o samplach Think Different. Dominacja ziemistego smaku uniemożliwia wyczucie mango aczkolwiek tropikalny smak ubarwia jointy/blunty/bonga i przenosi nas na słoneczną wyspę, gdzie murzynki podają drinki   :big-joint:  Po zapaleniu Jacka myślę, że Herer jeszcze nie raz wyląduje w moim ogródku :puff: Temat uważam za zamknięty i proszę o przeniesienie.

TD na dole JH na gorze.

TD po lewej JH po prawej

TD po lewej JH po prawej.

Wagi nie mam ale na moje amatorskie oko to jakies 15-20 gramow na roslinę :trawka:

 

Zapraszam do aktualnego GL :D :

 http://trawka.org/topic/34950-led-300w-blue-cheese-blueberry-fruit-sugar-black-rose-pineapple-express/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+