Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Głuszak

Recommended Posts

Siemanko,

 

Co podepne pod taki statecznik ? 

02

 

Oryginalnie była podpięta Rtęciówka 250W ale czy da się podpiąć HPS 400W ? A jak nie 400 to chociaż te 250 W. Najwyżej zmiejsze boxa z 80x80 do 70x70. 250W powinna dać rade na takim obszarze. A jeśli ani nie da rady ani nie podepne 400W to jak najtańszym koszten zafundować sobie zestaw do HPSa razem z żarówką 400W bez odbłyśnika? Hodować by się chciało ale funduszy brak :/

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.?

Pamiętaj zasilacz może być większej mocy ale nie może byc mniejszynp żarówka 400w zasilacz 600w ok żarówka 400w zasilacz 250w nie ok. Popatrz w growszopach tam znajdziesz sprzęt różnej ceny i jakości.

Pozdro

Cholera to nie dobrze, Ale gólnie hpsa podepne pod ten statecznik od rtęciowej ? Załatwie drugi taki statecznik i zrobie 2x 200W zamiast 1x 400W wyjdzie chyba na to samo. Co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Łoł nie wiem ja to co zrobiłem ze swoim lumatekiem to tylko kabel uciołem przy wtyczce i podłączyłem

do lampy. Nie znam się na elektryce aż tak żeby powiedzieć Ci czy może być 2x200w zamiast 1x400 i

jakie to będzie miało skutki dla chaty(pożar) . Dowiedz się napewno jak to jest bo z tym nie ma

żartów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+